עו"ד גיל אלימלך

אודות עו"ד גיל אלימלך:

משרד עורכי הדין והגישור בראשות עו"ד גיל אלימלך פועל תחת ההבנה שליווי וייצוג משפטי חייבים להינתן באופן המשרת את צרכי הלקוח על הצד הטוב ביותר מבלי לפגוע בעקרונות שלו. המשרד מסייע לאנשים במגוון רחב של תחומים משפטיים ובעזרת שיתופי פעולה עם גורמים מקצועיים מומחים, אנחנו נוודא היום שלא יהיו לך הפתעות לא נעימות מחר.

ייצוג משפטי מלא

משרד הבוטיק שלנו לוקח בכובד ראש את האחריות והאמון המוענקים לנו על ידי כל לקוח ואנחנו עושים את כל שביכולתנו על מנת להשיג עבורך את התוצאה הרצויה. הודות לשירות הקשוב והאישי שהמשרד מעניק לכל לקוחותיו, פרטיים ועסקיים כאחד, אנחנו מסוגלים להרכיב את אסטרטגיות הייצוג האידיאליות עבור המצב הספציפי שלך וכך, בין אם מדובר בכתיבת חוזים להסדרי עבודה, סיוע ללקוחות הנמצאים בחובות או גישור יעיל ואפקטיבי בזמן גירושים – אנחנו משקיעים את כל המשאבים ועובדים בשקיפות מלאה לכל אורך הדרך כדי להעניק לך את הייצוג הנכון ביותר עבורך.

 

ליווי לאורך כל הדרך

עו"ד גיל אלימלך הינו עורך דין מנוסה המכיר ומעניק שירותים במגוון רחב של ענפים משפטיים. לטובת הייצוג המשפטי שלך, אנו נעבוד בסינרגיה עם מגוון מומחים אשר יוכלו לחדד את האסטרטגיה המשפטית שלך ולמצוא בה נקודות תורפה. בין תחומי הפעילות של המשרד ניתן למצוא:

  • דיני מקרקעין – ייצוג הקונים והמוכרים לכל אורך תהליך הרכישה, החל בבדיקת הדירה, דרך בדיקת וניסוח החוזים וכלה בניהול וליווי השקעות.
  • דיני משפחה – ניסוח צוואות והגעה להסדרים ולפשרות במהלך סכסוכים משפחתיים.
   ניסוח חוזים ומסמכים משפטיים לרבות חוזים מסחריים אשר יגנו על האינטרסים שלך כיום ובעתיד.
  • דיני נזיקין – סיוע בעת תביעות על רשלנות רפואית, תאונות דרכים ותביעות כנגד ביטוח לאומי ומוסדות אחרים.
  • משפט פלילי – מספקים ליווי בתיקים פליליים ועובדים בסינרגיה עם מומחי הפלילים המובילים.

אנחנו כאן בשבילך

המשרד מספק ייצוג ושירותים משפטיים לאנשים פרטיים, עסקים בכל הגדלים ואף שירותים משפטיים הנחוצים בעת הקמת חברות ותאגידים לעבודה שוטפת או עזרה במקרים פרטניים. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני, להסביר לנו את הצרכים המשפטיים שלך ולקבל את ליווי משפטי אישי, איכותי ומקצועי עוד היום.

כתבות בנושא עו"ד גיל אלימלך

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת  כתובתנו: סנטר הגליל ראש פינה, ראש פינה, ישראל

  נגישות