עו"ד ליזה דמרי

אודות עו"ד ליזה דמרי:

עו“ד ליזה דמרי, בעלת המשרד וכן כלל השותפים מאמינים במתן שירות מלווה מייעוץ משפטי מלא וערך מוסף של תמיכה ושותפות לתהליך עם הלקוח! הלקוח הוא לא רק שם על תיק, אלא גורם שסומך עלינו ללוות ולתמוך עם ידע משפטי נרחב ומקצועי של עשרות שנים בתחומים של: דיני עבודה; דיני משפחה; ליטגציה אזרחית וליווי חברות מהקמה ועד מתן ייעוץ משפטי שוטף.

במציאות של היום לכולנו יש קרוב משפחה כזה ו/או אחר שהוא עו"ד/משפטן ו/או "יודע הכול" אך הגיעה העת לקבל כלים משפטיים בסיסים על זכויותינו במגוון רב של תחומים.

כמה פעמים הגעתם למקום עבודה חדש ו/או ישן ותוך כדי תהיות מצאתם עצמכם שואלים שאלות בנוגע לזכויות שלכם?

כמה פעמים נתקלתם בבעיה שאילו הייתה לכם התשובה הבסיסית לא הייתם צריכים להגיע לפגישת ייעוץ עם עו"ד בתשלום?
זכויות עובדים ואף מעסיקים במקומות עבודה? איך לצאת מחובות והחשוב מכולם איך להימנע מהתנהלות משפטית בגינם? מה עושים לפני שרוכשים דירה?

עו"ד ליזה דמרי, בעלת ניסיון רב בייצוג מעסיקים ועובדים, לרבות מנהלים בכירים ומעבידים מובילים במגזר הציבורי והעסקי.

עו"ד ליזה דמרי חברה בלשכת עורכי הדין כמו גם חברה בוועדת דיני העבודה בלשכת עו"ד מחוז חיפה והצפון מרצה בתחום משפט העבודה ותחומי משפט נוספים זה שנים רבות בימי עיון, השתלמויות, כנסים, ובמסגרת השתלמויות פנים ארגוניות. כמו כן עורכת חוות דעת מומחה בסוגיות בנושא דיני עבודה ושכר, נותנת ייעוץ משפטי למעסיקים ועובדים, כותבת מאמרים משפטיים המתפרסמים בעיתונות, וכן עונה לשאלות בתחום דיני עבודה במסגרת ניהול פורום משפטי קבוע באתר משפטי ידוע.

עו"ד ליזה דמרי - לוגו

חובות המעביד לאור חוק למניעת הטרדה מינית

החוק למניעת הטרדה מינית הינו הנחייה ספציפית למעסיקים (חובות מעביד) אשר העלה באופן מבורך את המודעות למניעת הטרדה מינית במקום העבודה.

החוק והתקנות מטילים חובות על מעסיקים רבים כגון: נקיטת צעדים להתנכלות במקום העבודה כמו גם מניעת הטרדה מינית בפועל. על כן נוצר הצורך הממשי למעסיקים בימנו לנקוט בהליכים אל מול עובדיהם. ובל נשכח! מעסיק שלא ינקוט באמצעים הפשוטים הללו לכאורה חשוף לתביעות משפטיות והכפשת שמו המקצועי.

החוק קובע כי מעביד חייב לנקוט אמצעים סבירים, בנסיבות העניין, כדי למנוע הטרדה מינית או התנכלות במגרת יחסי העבודה, ע"י עובדו או ע"י ממונה מטעמו (אף אם אינו עבורו), ולטפל בכל מקרה כאמור (סעיף 2 לחוק) הוראות אלו של החוק חלות על מעסיק בפועל כאשר הוא מעסיק עובדי קבלן לצורך העניין.

אז מהם אותם חובות ואיך ממלאים אחריהם?

חובת המעסיק לפעול בגין כל תלונה המוגשת לפניו על ידי עובד ו/או עובדת בגין התנכלות ו/או הטרדה מינית לכאורה.  שימו לב, לא מבקשים מכם המעסיקים להיות הרשות המבצעת ו/או השיפוטית כלומר, פעולה פשוטה של ברור אמיתי תעמוד בחובה הזאת לפחות לכאורה.

החובות של המעסיקים בימנו למניעת הטרדה מינית לא מוגבלות בכמות עובדים ו/או בגדול בית העסק, כלומר שווה גדול לקטן ועל נשכח זאת!

כתבות בנושא עו"ד ליזה דמרי

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הבנקים 3, חיפה, ישראל

    נגישות