אודות עו"ד רן רוט:

עו"ד רן רוט, בעל תואר ראשון LLB במשפטים ותואר שני MBA במנהל עסקים, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1999 ומגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין. בנוסף לנסיונו העשיר בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, מביא עימו עו"ד רן רוט למשרד נסיון רב ועשיר בתחום העסקים, הכלכלה, המיסוי והנדל"ן, אי לכך, במקרים רבים, המיומנויות הללו נותנות למשרד יתרון עצום מול הצד השני והצלחות בתיקים קשים ומורכבים בערכאות השונות.

המשרד הינו אחד מהמובילים בתחומו. מתמחה בייצוג משפטי בבית המשפט לענייני משפחה בכל רחבי הארץ, וכן בניהול תיקים בבתי הדין הרבניים ובערכאות נוספות.

עו"ד רן רוט הינו מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין ובכך מביא לשולחן המשא ומתן יכולות אסטרטגיות יעילות על מנת לפתור משברים בזמן הכי קצר ובתוצאות הכי טובות בטרם יגיעו לערכאות המשפטיות. המשרד רואה אל מול עיניו בראש ובראשונה את טובת הילדים ועושה את כל אשר ניתן על מנת להגיע להסדרים אשר ימזערו את נזקם למינימום האפשרי.

המשרד יעשה כל אשר ניתן על מנת לפתור את המשבר בדרך של משא ומתן. במידה שלא תהיה הבנה והסכמה בין הצדדים, יפעל המשרד בהליכים משפטיים, בנקיטת אסטרטגיה וטקטיקה נכונה ויעילה על מנת למקסם את זכויות הלקוח/ה.

כתבות בנושא עו"ד רן רוט

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מגדל השחר, אריאל שרון 4, גבעתיים, ישראל

    נגישות