אודות עו"ד ג'ני זיו:

עו"ד ג'ני זיו מתמחה בייצוג נפגעים בתחום הנזיקין, ובפרט: נזקי הגוף.

עו"ד ג'ני זיו היא בעלת תואר שני במשפטים (LLM) מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן. במהלך התואר, התמחתה עורכת הדין ג'ני זיו גם בלימודי מנהל עסקים. לאחר סיום לימודיה והסמכתה כעורכת דין מן המניין, היא הקדישה את עצמה לתחום המשפטי במשך מספר שנים במשרדי עורכי הדין המובילים בארץ, שם היא צברה ניסיון מעמיק, ידע נרחב ואהבה אמיתית לחוק. תחומי ההתמחות של עורכת הדין זיו כוללים בין היתר: תביעות פיצויים בגין נזקי גוף ובגין פגיעות מיניות. על בחירתה האישית לעסוק במשפטים, עו"ד ג'ני מספרת: "כבר בגיל צעיר הבנתי שעל מנת שיקרו דברים, ואוכל לבצע שינויים משמעותיים בחיי, ובחיי אחרים עליי לצבור ידע, להכיר לעומק את כל החוקים ולהבין איך אני יכולה להשתמש בהם להשגת צדק".

לוגו משרד עורכי דין ג'ני זיו

עורכת הדין ג'ני זיו – מאחורי הגלימה

בפן האישי, בין הדברים האהובים על עו"ד ג'ני בעולם המשפט – הם להכיר אנשים חדשים, שונים ומיוחדים, אותם ככל הנראה לא הייתה מכירה בנסיבות חיים אחרות, והרגע בו היא מעדכנת את הלקוח בסכום הפיצוי שהתקבל והחיוך הגדול שנמרח על פניו לאחר סיום התהליכים – לרוב אחרי זמן רב של מאבק משפט, שבו לא חייך. עורכת הדין ג'ני זיו מתמקדת בעיקר בתביעות נזיקין על כל סוגיהן, תוך אמונה אישית שפיצויים כספיים הם אלו שמסייעים לנפגעים לשקם את חייהם לאחר שעברו פגיעה. עורכת הדין זיו סולדת מאטימות וביורוקרטיה מיותרת, ומקווה ליום שבו תהליכים משפטיים יתנהלו בצדק ויסגרו בזמן קצר יותר, ללא הטלת נטל רגשי ובירוקרטי על לקוחותיה, ודורשי משפט הצדק בכלל. "עורך דין מוצלח צריך (לדעתי) לדעת לשלב בין מקצועיות ודבקות במטרה לבין אמפתיה ורגישות."

משרד עורכי הדין אותו היא מנהלת, אכן מתאפיין באמפתיה ורגישות ללקוח, אבל מנגד גם במקצוענות חסרת פשרות, ניסיון עשיר, יחסי אנוש מעולים, נחישות ודבקות במטרה.
בנוסף לעיסוקיה כעורכת דין, ג'ני מתחזקת משפחה לתפארת – היא נהנית לטייל עם המשפחה בחו"ל בימים שאינם ימי קורונה, היא אוטודידקטית ונהנית מהעשרה עצמית בתחומים רבים, לאחרונה גם החלה ללמוד את נושא התזונה לעומק אך אל דאגה, הסבת מקצוע לא עומדת על הפרק, ועו"ד זיו תמשיך לתת שירות משפטי איכותי, מקצועי ואדיב לשנים רבות.

כתבות בנושא עו"ד ג'ני זיו

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ז'בוטינסקי 7, רמת גן, Israel

    נגישות