עו"ד ישראל וינברג

אודות עו"ד ישראל וינברג:

עו"ד ישראל וינברג נולד בישראל, דור עשירי בארץ, נצר למשפחות החיד"א, מנדלבאום. בנה הבכור של מייסדת המשרד: עו"ד לאה וינברג ז"ל.

הבעלים והמנהל של משרד עורכי הדין וינברג את וינברג.

סיים את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1975 ובמהלך לימודיו קיבל מילגה על הצטיינותו בלימודים. שתי שנות התמחותו עברו עליו התמחה במשרד חיים צדוק ( שר המשפטים לשעבר), ברזל, דעואל, שטריקס, עורכי-דין,  ובמשרד וינברג את וינברג, עורכי-דין. חבר בלשכת עורכי הדין מאוקטובר 1976.

מזה כמעט 40 שנה (!) עוסק כעורך דין בנזקי גוף: רשלנות רפואית, תאונות דרכים, עבודה, חשיפה לחומרים מזיקים וחשיפה לרעש.

עו"ד ישראל וינברג ידוע בלוחמנותו ללא לאות וללא מורא עבור לקוחותיו. הינו אחד מטובי המופיעים בבתי המשפט, חוקר מעולה של עדים מומחים ועדים בכלל.

לפני הופעה בבית משפט הוא נוהג ללמוד ולסכם את התיקים כך, שבמועד ההופעה הוא מכיר את החומר על בוריו, מסובך ככל שיהא. הצד השני לא יוכל לטעות ובכך להטעות את בית המשפט.

עו"ד וינברג הינו גם נושא ונותן בקיא ומנוסה מאין כמוהו, דבר שלא אחת עוזר ללקוחותיו לקבל את הפיצוי המכסימלי האפשרי בנסיבות העניין, גם בלי להגיע להכרעה של בית המשפט.

עו"ד וינברג שימש בעבר כיו"ר הועדה לרפואה ולמשפט בלשכת עורכי הדין. כיום הוא חבר בפורום לנזיקין בלשכת עורכי הדין.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן, Israel

    נגישות