עורך דין דנה נוף‏
עורך דין דנה נוף‏

אודות עו"ד דנה נוף‏:

עו"ד דנה נוף, עורכת דין צבאית, מתמחה בדין הצבאי ופועלת למען חיילים, מלש"בים, אנשי קבע וחיילי מילואים תוך מתן שירות מקצועי, ישיר, אישי ובלעדי

בתפקיד יו“ר (משותף) ועדת צבא וביטחון בלשכת עורכי הדין . כיהנה כחברת ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין.

עו"ד נוף , סא"ל במילואים, שירתה בצה"ל במשך 22 שנה (עד שנת 2005) ומילאה מגוון רחב של תפקידים (בתחום כוח אדם ומשאבי אנוש) ובתפקידה האחרון שימשה כקצינת בית דין הצבאי של מחוז שיפוט צפון ביחידת בתי הדין הצבאיים.

כעו"ד צבאי מייצגת את לקוחותיה בכל שלבי ההליך המשפטי: הכנה לחקירות מצ"ח, דיוני מעצר וייצוג בבתי דין צבאיים בכל הארץ לאחר קבלת כתבי אישום שהוגשו נגד חיילים בחובה, קבע ומילואים.

להיכרות רבת שנים עם המערכת הצבאית , עם החוקים ופקודות הצבא יש ערך מוסף אדיר במיצוי זכויות לקוחותיה ובניהול התיקים בעניינם בעניינים מנהליים כגון : הסדרת מעמד בצה“ל, ערעור על פרופיל רפואי ועוד.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דרך מנחם בגין 144, תל אביב יפו, ישראל

    נגישות