אודות עו"ד אסף גל:

עו"ד אסף גל עומד בראש משרד עורכי דין פליליים המתמחה במשפט הפלילי על כל רבדיו. המשרד מתמקד אך ורק בתחום הפלילי, באופן המאפשר התמקצעות והעמקה בכל הקשת הרחבה של סוגיות במשפט הפלילי ובמקרים הרלוונטיים לכל סוגיה אשר יכולה להיות לכם.

טרם יציאתו לדרך עצמאית עבד עו"ד גל במשרדי עורכי הדין הפליליים בין הגדולים והמובילים בארץ, בן היתר – ״מיתר״ וגולדפרב זליגמן, במהלך עבודתו בתקופה זו, עו"ד גל נחשף למגוון רחב של סוגיות בפרופיל גבוה ועסק בסוגיות המורכבות ביותר בתחום, בין היתר עבירות בטחוניות ומניעת פשיעה כלכלית, כגון הלבנת הון, שוחד ושחיתות ובהמשך אף הקים וניהל מחלקה שעסקה בהיבטים אלה בשלוחה הישראלית של פירמת הענק הבינלאומית Grant Thornton.

עורך הדין גל מצויד בניסיון רב השנים, בהן ייישם שיטות ודרכי עבודה מוכחות, אשר אותן הוא הביא עימו מן המשרדים המפוארים והנחשבים ביותר בארץ, ישירות לבתי המשפט.

כמו כן ניתב עו״ד גל את כישוריו הייחודיים שרכש לתחום ההגנה הפלילית, ועל בסיס הנסיון הזה, הקים משרד המתמחה בכל שורותיו ורבדיו של המשפט הפלילי והצווארון הלבן בארץ.

עו"ד אסף גל – אודות המשרד:

משרד הבוטיק של עורך דין גל מעניק יעוץ, הכוונה, ליווי וייצוג אישי,דיסקרטי ומקצועי של חשודים ונאשמים בעבירות פליליות למניהן, לרבות תיקי פשיעה חמורה, ייצוג אסירים וטיפול משפטי בליטיגציה בקשת רחבה של סוגיות פליליות בכל הערכאות המשפטיות.

אנו מאמינים כי ייצוג משפטי איכותי וטיפול נכון ומקצועי בכל תיק ותיק, יכול במקרים רבים לעשות את ההבדל בהליך השימוע הפלילי – בין תוצאה עם השלכות פליליות קשות, לבין סיום ההליך באופן שיסתכם בחוויה לא נעימה בלבד. בהתאם לכך, משרדו של עו"ד גל דוגל בניהול אסטרטגי ודקדקני של תיקים עליהם אמון המשרד, תוך תכנון מהלכים מנצחים בעבור תיקים גדולים וקטנים כאחד.

עו"ד גל זמין בכל שעות היממה, משרדו יושב בתל אביב, אך נותן שירות בכל חלקי הארץ. הוא חרט על דגלו מקצועיות, אמינות, אסטרטגיה וחשיבה פורצת דרך לטובת התוצאות הטובות ביותר שניתן בהתאם לנסיבות, תוך ייצוג בלתי מתפשר בעבור לקוחות המשרד.

מוטו:
"חזקת החפות הוכיחה את עצמה לא פעם כמוצדקת וראויה. יש להילחם עליה ולשמרה כפרח המוגן של המשפט הפלילי״

כתבות בנושא עו"ד אסף גל

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רחוב אבן גבירול 133, Tel Aviv-Yafo, Israel

    נגישות