משרד עוה"ד לתכנון ובניה – שירלי תומר

אודות משרד עוה"ד לתכנון ובניה – שירלי תומר:

עו"ד שירלי תומר: משרדי הוקם כדי לתת מענה למצוקותיו של האזרח אל מול מוסדות התכנון. כידוע, במציאות הקיימת בישראל, למוסדות התכנון השפעה רבת עצמה על חיי התושבים, צביונם ואיכותם. לעתים קרובות, האזרח מוצא עצמו נאבק לבדו בכוחות חזקים ממנו שמאיימים לפגוע בזכויותיו. כך בעיקר בתקופה רווית טלטלות וחוסר וודאות במישור הכלכלי, הפוליטי והחברתי, כפי שאנו חווים כעת. החזון שלאורו אני מובילה את המשרד הוא מתן פתרון למצוקות הללו והגנה מקסימלית על האינטרסים של לקוחותיי.

ה"אני המאמין" של משרד עוה"ד שירלי תומר

​אני "מביאה לשולחן" נסיון של כשמונה עשרה שנים בתחום התכנון והבניה. בין היתר שימשתי כשותפה ומנהלת תחום התכנון ובניה במשרד מוביל בתחום המקרקעין – מנוח ושות' ולאחר מכן כיועצת משפטית לועדה המקומית לתכנון ובניה הוד השרון. זאת, בד בבד עם פעילותי בתחום האקדמי, כמרצה לדיני תכנון ובניה ומקרקעין בחוג למינהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

​​​במהלך שנות עבודתי כעורכת דין טיפלתי בתיקים רבים ומגוונים, ובכלל זה ייצוג בהתנגדויות בפני ועדות מקומיות ומחוזיות לתכנון ובניה ובפני הותמ"ל, ייצוג בעררים בפני ועדות הערר המחוזיות וכן בפני המועצה הארצית לתכנון ובניה על ועדות המשנה שלה, ייצגתי בעתירות מנהליות ובהליכים אזרחיים בפני בתי המשפט המחוזיים ובבית המשפט העליון, ליוויתי הליכי תכנון של פרוייקטים מורכבים ובכלל זה פרוייקטים לתשתיות.

המשרד מעניק שירות מקצועי ואיכותי לכל דרישותיכם

עו"ד שירלי תומר - כרטיס ביקור
עו"ד שירלי תומר

​המשרד מעניק שירות בתחום התכנון והבניה למגוון רחב של לקוחות ובכלל זה לחברות תשתית מהגדולות במשק.

​ככל הנדרש משרדי מציע שיתוף פעולה עם יועצים מקצועיים רלוונטיים, כגון שמאים, אדריכלים ומודדים.

​​המשרד מציע טיפול וייצוג מקצועי המבוסס על ידע ונסיון רב, תוך הקשבה לצרכי הלקוח ומתן מענה בהתאם.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דרך ששת הימים 30, בני ברק, ישראל

    נגישות