עו"ד אלינור ברגר

אודות עו"ד אלינור ברגר:

ברגעים הכי קשים של האדם, הוא/היא פונים אלינו, במצב בלתי אפשרי, טעון וסבוך, במצבים כאלה אנו נכנסים לתמונה. המשרד מאמין בנתינת ללקוח ייצוג ראוי ומלא,ליווי תומך, אנו שומעים אותו ומשתפים אותו לאורך כל ההליך.
כאשר יש ילדים בתמונה, גם כאשר אין אבל בייחוד שיש, אנו רוצים שישימו אליהם לב, שיראו אותם, ההורים בחרו להתגרש זה מזה אך עליהם להבין כי הילדים לא בחרו בהליך הכואב הזה, וההורים צריכים להבין שהגירושים שלהם זה מזה, ממש לא אומרים שהם מתגרשים מהילדים. הילדים כשלעצמם צריכים להישאר ילדים, הם פשוט לא צריכים שהליך הגירושים יגיע אליהם ובטח לא יכביד עליהם.

דיני המשפחה בהם עו"ד אלינור ברגר עוסקת כוללים ליווי מלא ללקוח:

החל בהגשת כתבי בית דין לבתי הדין הרבניים ולבתי המשפט לענייני משפחה, ליווי בהליכים משפטיים, ייצוג משפטי ע"י עו"ד אלינור ברגר המתמקצעת בתחום דיני המשפחה, וכן ייצוג וניהול כל ההליכים הנלווים.

https://www.facebook.com/elinorbergerlaw.co.il/videos/481745725808395/

שרותי המשרד בתחום דיני המשפחה

גירושים (עורך דין לגירושין) , משמורת, הסדרי ראייה, מזונות אישה וילדים, מזונות זמניים, ידועים בציבור, הסכמים לחיים משותפים, הסכמי ממון, צווי הגנה, צווי מניעה, צוואות, ירושות ועוד. כאשר בוחרים עו"ד לגירושין צריך לבחור על ביתר תשומת לב ולהבין כי בוחרים עו"ד אשר ילווה אותנו לאורך הליך שאי קצר ואפילו משמעותי. אלינור ברגר משרד עורכי דין וגישור עוסק בגישור המשפחתי אשר מטרתו היא להגיע להסכם גירושים. גישור משפחתי הוא הליך גישורי שאינו קל או קצר במהלך ההליך ישנם בדיקה של האינטרסים והצרכים של כל צד, בפגישות ביחד ולחוד, על מנת לתת לזוג כלים ולקחת אחריות על החיים שלהם.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דוד סחרוב 11, ראשון לציון, ישראל

    נגישות