עו"ד קובי מרגולוב

אודות עו"ד קובי מרגולוב:

קובי מרגולוב הוא עורך דין פלילי עם ניסיון של שנים רבות. בסיום לימודי המשפטים במרץ 1999 הוא התגייס לפרקליטות הצבאית ושירת בתפקיד תובע צבאי במסגרת עתודה אקדמית. בהמשך שימש כיועץ משפטי של יחידת המשטרה הצבאית החוקרת ואף התמנה להיות סגן המפקד של היחידה. בשנת 2004 הוא פרש מהשירות הצבאי, והמשיך את דרכו במשרד המשפטים כסנגור. בשנת 2006 הוא פתח את משרדו העצמאי.

עו"ד מרגולוב מאמין כי ההצלחה במשפט תלויה במידה רבה במערכת יחסים של אמון מלא בין הלקוח לעורך הדין, ולכן הוא מלווה את לקוחותיו ברגישות רבה. כל זאת, ללא התרפסות וויתורים עבור הצד השני. עו"ד מרגולוב מגייס את כל הידע והניסיון המקצועי שלו במטרה להשיג את התוצאות המרביות עבור הלקוח. יש לו ניסיון בייצוג לקוחות במגוון רחב של עבירות פליליות: עבירות סמים, רכוש, מין ועוד.
תחום העיסוק הבלעדי שלי, מאז הוסמכתי לעריכת דין בשנת 2000, הינו המשפט הפלילי. בתחום זה, הניסיון הפרקטי הוא בעל משקל מכריע. ההתמודדות היום-יומית באולמות בית המשפט מול שופטים, פרקליטים, תובעים, משפחות הקורבנות וכיו"ב, היא זו שהופכת עורך דין פלילי למקצוען בתחומו.
יש המדמים ייצוג במשפט פלילי ללחימה, דימוי שעמו אני נוטה להסכים. מערכת בתי המשפט והתביעה היא לא ה"אויב" במובן הקלאסי של המילה. עם זאת, האזרח המתנהל מול המערכת במסגרת ההליך הפלילי, בהחלט זקוק ל"לוחם" אשר יגן עליו, על חירותו ועל זכויותיו. כאן נכנס התפקיד שלי כסנגור פלילי.
אמרה ידועה גורסת כי "עורך דין טוב מכיר את החוק, עורך דין מצוין מכיר את השופט…". אמירה זו אולי משעשעת, אך היא גם בעלת אחיזה במציאות. בישראל קיים מספר מצומצם של שופטים העוסקים בתחום הפלילי, ולהיכרותו של עורך הדין עם הפיגורה העומדת להגנת הנאשם יש משקל רב. במרוצת שנות עיסוקי כסנגור פלילי, זכיתי להכיר את מרבית השופטים והעוסקים במלאכה, תובעים ופרקליטים כאחד, בכל בתי המשפט ברחבי הארץ. היכרות מעמיקה עם המערכת ודרכי פעולתה, היא המשביחה את אופן הייצוג שלי, והופכת את הניווט בין רזי החוק והמשפט לקל ולבטוח יותר עבורכם.
לייצוג בהליך פלילי ישנו פן חשוב נוסף – מידת האמון אשר אתם רוחשים כלפי הסנגור שלכם. רמת האמון שאתם נותנים בסנגור ובמעשיו, והשכנוע הפנימי כי כל מטרתו היא להגן עליכם, הם תנאי הכרחי להצלחה בהליך פלילי. ברגעי משבר ומצוקה, בסמוך למעצר, או בעודכם פוסעים לעבר חדר החקירות, סנגור הוא לא רק עורך דין אלא בעיקר בן אדם. יחסי אנוש ונועם הליכות אינן מילים גסות גם עבור מי שעוסק בתחום הפלילי, ובלבד שהם באים במידה טובה ולא הופכים לרכות ולהתרפסות בפני היריב. היכולת להעניק אוזן קשבת ולתמוך גם מבחינה נפשית בלקוח ברגעיו הקשים, לחזק אותו לקראת הבאות ולהזהיר מפני המהמורות הצפויות בדרך – דברים אלה הופכים עורך דין לסנגור ואת הסנגור לסנגור טוב.

לרשותי שנות ותק רבות בעריכת דין וניסיון רב בהופעות בבתי המשפט ובבתי הדין הצבאיים בכל הערכאות. ההתמקצעות הבלתי מתפשרת בתחום המשפט הפלילי הצבאי ומאות לקוחות מלאי תודה, הופכים אותי למועמד המתאים ביותר לייצג אתכם במסגרת הליך פלילי.

הנכם מוזמנים ליצור איתי קשר, לשפוט בעצמכם ולבדוק, האם יש אמת מאחורי הדברים שכתבתי לעיל. פגישה אישית או שיחת טלפון איתי יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לייצוג שלכם או של קרוביכם.

קורות חיים – עו"ד קובי מרגולוב

95' – 99' – לימודי תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב (.LL.B)
מרץ 99' – סיום הלימודים וגיוס לפרקליטות הצבאית בתפקיד תובע צבאי, במסגרת העתודה האקדמית
נוב' 00' – הסמכה לעריכת דין וקבלת רישיון עריכת דין (מ.ר. 29213)
ספט' 02' – קבלת תפקיד היועץ המשפטי של יחידת המשטרה הצבאית החוקת (מצ"ח)
פבר' 03' – מינוי לתפקיד סגן מפקד יחידת מצ"ח
אוג' 03' – סיום לימודי תואר שני באוניברסיטת בר אילן (.LL.M) וקבלת תעודת מגשר מוסמך
אפר' 04' – פרישה משירות צבאי בדרגת סרן (כיום – רס"ן במיל')
04' – 06' – משרד המשפטים, הסנגוריה הציבורית, מחוז תל-אביב והמרכז
אפר' 06' – כיום – בעל משרד עורכי דין עצמאי, המתמחה בייצוג לקוחות בהליכים פליליים בבית משפט ובבתי דין צבאיים

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מצדה 7, Bnei Brak, Israel

    נגישות