עו"ד בילי מצגר

אודות עו"ד בילי מצגר:

השכלה: עו"ד בילי מצגר היא בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות.בוגרת תואר שני במשפטים .

הכשרות מקצועיות: בוגרת קורסים והשתלמויות מטעם משטרת ישראל.בוגרת קורסים והשתלמות מטעם משרד התחבורה.בוגרת קורסים והכשרות מטעם לשכת עורכי הדין.דירקטורית, בוררת בתיקים של לשכת עורכי הדין.

ניסיון במשטרת ישראל: יוצאת משטרת ישראל. במהלך שירותה שימשה כמפקדת מתנדבים כולל מתנדבי תנועה, חוקרת משטרתית, וסטודנטית מתמחה בתביעה המשטרתית. את שירותה סיימה בהצטיינות.

ניסיון אזרחי בתחום התעבורה: משמשת כסניגורית פרטית משנת 2011, מייצגת פרטים וחברות בכל הערכאות המשפטיות ומייעצת לחברות גדולות בעלי צי של כלי רכב, בתחום התעבורה. מיוזמי ומקימי חברת עורכי דין תעבורה מוטאי, מצגר, גרבאוי. עו"ד בילי מצגר היא גם ממלאת מקום יו”ר וועדה הארצית לתעבורה של לשכת עורכי הדין.

ניסיון תעסוקתי: יועצת משפטית של עמותת יסמין לקידום נשים בעסקים קטנים ובינוניים.  עורכת דין בלהה מצגר עובדת עם חברות מהגדולות במשק בתחום התעבורה. מנהלת מחלקת חברות בתחום התעבורה בחברת עורכי דין מוטאי, מצגר, גרבאוי.

 width=

כתבות בנושא עו"ד בילי מצגר

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: נתנזון 28, Haifa, Israel

    נגישות