חברת עורכי דין א. זיסמן שני

חברת עורכי דין א. זיסמן שני - obiter - אוביטר איתור עורך דין
חברת עורכי דין א. זיסמן שני – obiter – אוביטר איתור עורך דין

אודות חברת עורכי דין א. זיסמן שני:

חברת עורכי הדין א. זיסמן שני עוסקת בענייני משפחה, ירושה, ניהול הון ונכסים משפחתיים, והיא מיזוג של משרדי עורכי הדין והמגשרים המוסמכים בדיני משפחה רונית א. זיסמן וארתור שני.

המיזוג למשרד אחד התרחש לאחר כמה שנים שבהן שילבו עורכי הדין א. זיסמן ושני כוחות, ושיתפו פעולה בייצוג בערכאות בתחומי דיני המשפחה, הגירושים והפרידה בכלל, וביישוב סכסוכים משפחתיים – באמצעות משא ומתן, גישור ושיטת גירושים בשיתוף פעולה ובצוות רב-תחומי. פעילותם התבצעה במרכז "גישור פרטי", שנמצא בבעלותם המשותפת וממשיך לפעול במקביל לחברה.

המוטו של החברה הוא: "דיני משפחה – לכל משפחה", ואנו דואגים שכל לקוח יקבל את הכבוד המגיע לו ושכל משפחה תקבל מענה מתאים לצרכיה ולרצונותיה.

איך אנחנו עובדים?

מודל העבודה שלנו הוא מודל "עורך הדין פותר הבעיות" (a problem solving framework – for new lawyers). במסגרת זאת, לקוח שמגיע למשרדנו עובר תהליך שבמהלכו אנו מבינים את הצורך המשפטי או הבעיה המשפטית בצורה רחבה, ומשלבים מומחיות משפטית מתאימה עם שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים, כדי לספק מענה מלא לצרכיו.

זמינות וגמישות בתקשורת

אנו מתחייבים לתקשורת רצופה וקלה עם הלקוח. בשלב הראשון תתקיים תמיד פגישת ייעוץ והיכרות פרונטלית (במידת הצורך, גם מרחוק, באמצעים דיגיטליים).

בהמשך הדרך – התקשורת תוכל להיות דיגיטלית ומקוונת באמצעות דוא"ל, ווטסאפ וסקייפ, ובמקום דואר רשום ופקסים נשתמש בשליחויות. זמינות וגמישות תקשורתית זאת מיטיבה משמעותית את זמן הטיפול בעניינו של הלקוח, ומאפשרת לצדדים ליצור קשר מתי שנוח להם. כך ניתן לשלוח דוא"ל או ווטסאפ בכל שעה שנוחה לכם ולקבל מענה.

שיתוף ושיקוף ללקוח

במסגרת הטיפול בעניינו המשפטי, הלקוח שלנו מקבל הסבר מפורט על המצב המשפטי, וכן מוצעות לו דרכי פעולה, תוך פירוט היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. כמו כן, ללקוח נשמרת האוטונומיה לבחור בדרך הפעולה המועדפת עליו, אחרי שהבין ובחן את הדרכים הקיימות ואת נקודות המבט המשפטיות הרלוונטיות, שאותן הבאנו בפניו. לאורך כל תהליך העבודה הלקוח מעודכן במתרחש בעניינו – הכל אצלנו מאורגן ומסודר, ואנו מקפידים על "Follow-Up" מתמיד.

יסודיות לצד שקדנות וחדשנות משפטית

אנו משקיעים גם בצד האקדמי של עבודתנו ומקפידים תמיד על לימוד נוסף, על בדיקה מתמדת של חידושים משפטיים ועל שימוש בהם. כל זאת במטרה להישאר רלוונטיים ולתת את המענה המשפטי המתאים ביותר לעולם המשפט העכשווי. אנו מעניקים טיפול משפטי מקיף שרואה את התמונה במלואה: גם את העובדות בשטח וגם את הפן המשפטי – הכולל חקיקה, פסיקות של בתי משפט וספרות משפטית וכללית.

בזכות כל אלה ובזכות תכונות אחרות, מדורגת חברתנו בדירוג איכות חברות עריכת הדין בתחום המעמד האישי של BDI CODE מאז שנת 2017. כמו כן, חברתנו מחזיקה ב"תו הגאה", כעדות לכך שהיא משרתת משפחות מכל הסוגים והגוונים.

תרומה לקהילה כערך עליון

כחלק מהאחריות החברתית שלנו, חברת א. זיסמן שני חרטה על דגלה להעניק ייצוג משפטי באופן קבוע ובהתנדבות מלאה, במסגרת ארגון "שכר מצווה – לייצוג ולסיוע משפטי של לשכת עורכי הדין בישראל". 

כתבות בנושא חברת עורכי דין א. זיסמן שני

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ויצמן‬ 2, תל אביב יפו, Israel

    נגישות