עו"ד ענת אשכנזי

אודות עו"ד ענת אשכנזי:

משרדנו, הינו משרד בוטיק, המציע ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום דיני הנזיקין והביטוח, עם התמחות ספציפית ברשלנות רפואית, לרבות מתן שירותי ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים, לארגונים ולחברות.
משרדנו שם כנר לרגליו מקצועיות ללא פשרות שלובה ביחס אישי, שיתוף הלקוח, התאמה לצרכיו והעשרת הידע שלו אודות זכויותיו בכל שלבי ניהול התיק.

אנו עובדים עם המומחים הרפואיים המוכשרים והמתאימים ביותר לנושא הפגיעה, מקיימים קשרי גומלין עם מומחים רפואיים אלה על בסיס קבוע ומקפידים על מתן מענה מתאים ללקוח כחלק מהשירות המקצועי.
משרדנו בוחן במקצועיות רבה את החקיקה והתקדימים המשפטיים במטרה להעריך את עמדת בית המשפט בכל סוגיה משפטית.

 

מן התקשורת:

מעריב, 23.5.22-

נפצע בעת פריקת סחורה מהמשאית – יפוצה במאות אלפי שקלים

העובד נפצע במהלך עבודתו, מומחה בית משפט קבע כי מאז התאונה הוא סובל מ-14 אחוזי נכות צמיתה. במסגרת הסדר פשרה אליו הגיעה באת כוחו, עו"ד ענת אשכנזי, נפסק כי מעסיקתו וחברת הביטוח יפצו אותו

מעריב, 8.5.22-

נפלה על דוקרנים בחצר בית – תפוצה ב-181 אלף שקלים

במסגרת הסדר פשרה שאושר בביהמ"ש תפוצה אישה שמעדה בשטח של בית משותף ונחבלה קשה. באת כוחה, עו"ד ענת אשכנזי: "ועד הבניין לא נקט בזהירות הנדרשת"

 

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: נח מוזס 2, ראשון לציון, ישראל

    נגישות