עו"ד אריאל פרידמן

אודות עו"ד אריאל פרידמן:

עו"ד אריאל פרידמן הינו עורך דין, יזם ומומחה נדל"ן רב תחומי.
כיוצא מחלקת הנדל"ן של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, וכמנכ"ל לשעבר של מספר חברות, מהווה אריאל כתובת מיוחדת במינה ליזמי נדל"ן, אנשי עסקים וגופים מסחריים מהמובילים במשק.

אריאל בעל ניסיון עשיר בתחומי הנדל"ן, הניהול וההייטק במסגרתם הוביל מהלכי יזמות, אסטרטגיה ופיתוח עסקי בהיקף של עשרות מיליוני ש"ח.

אריאל ניחן ביכולת לנתח סוגיות וסיטואציות שונות מזווית יצירתית, עדכנית וחדשנית. בזכות יכולת זו ובהסתמך על ניסיונו העשיר, פועל אריאל פעמים רבות במהלכים הצופים פני עתיד, ומוכיח בכל פעם מחדש כי אין יוזמה נדל"נית שאיננה ניתנת לקידום.

אריאל מקפיד להיכנס לעובי הקורה בכל פרויקט הנמצא תחת טיפולו, תוך הבנה מעמיקה של היסודות העסקיים והמשפטיים והתנהלות ייחודית בהתאם לצרכיו של הלקוח, בכך, מספק אריאל ללקוחותיו ערך מוסף משמעותי בכל עסקה.

תפיסת עולמו של אריאל השמה דגש על התחדשות בלתי פוסקת, תואמת את עולם יזמות הנדל"ן הדינאמי. היחס האישי שהוא מעניק בשילוב הנחישות להצלחה ולהגשמת חזון הלקוח, הם אלו אשר מייחדים אותו ובסופו של יום, מהווים גורם משמעותי בהצלחת הפרויקט.

תחומי התמחות

•    לווי יזמים
•    לווי עסקאות נדל"ן
•    תמ"א 38 והתחדשות עירונית
•    מיסוי מקרקעין
•    דיני חברות

השכלה

תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות יתרה.

השקעות נדל"ן – בית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, תל אביב יפו, ישראל

    נגישות