עו"ד שירלי טבקמן פלגי

אודות עו"ד שירלי טבקמן פלגי:

נעים להכיר; עו"ד שירלי טבקמן פלגי – עורכת דין ומגשרת מוסמכת לobiter.co.il/work-area/family/">דיני משפחה. משרדי מתמחה בתחום המעמד האישי והירושה ומעניק קשת רחבה של שירותים הרלוונטיים לתחום זה לרבות: נישואין וגירושין; ייצוג בבתי הדין הרבניים ובערכאות האזרחיות השונות; עריכת הסכמים (לרבות: הסכמי ממון; הסכמי גירושין; הסכמי שלום בית או לחילופין גירושין;  הסכמי חיים משותפים ועוד); משמורת קטינים והסדרי שהייה; מזונות קטינים ומזונות אישה;  ניכור הורי;  אפוטרופסות;  ייצוג זוגות חד מיניים ולהט"בים; תביעות רכוש ופירוק שיתוף; תביעות לשון הרע ותביעות נזיקיות שונות; obiter.co.il/work-area/crime-law/fam-vio/">אלימות במשפחה;  אבהות;  גניבת זרע;  סכסוכי ירושה;  עריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך ועוד.

רקע מקצועי וניסיון תעסוקתי:

לאורך הכשרתי, צברתי השכלה ענפה במגוון תחומים המהווים רקע אקדמי לעבודתי המקצועית המשפטית ולמעלה מעשור של ניסיון תעסוקתי נרחב.

אני בעלת תואר B.L.L במשפטים ותואר B.A בתקשורת אשר סיימתי בהצטיינות יתרה במסגרת המסלול האקדמי של המכללה למנהל; וכן תואר M.B.A במנהל עסקים עם התמחות בניהול אסטרטגי מאוניברסיטת בר אילן.

התחלתי את דרכי המקצועית כמתמחה במשרד אזרחי- מסחרי ועם תום הסמכתי כעו"ד עבדתי במשרד אזרחי- מסחרי מוביל בתחומו. במסגרת עבודתי שם, צברתי ידע רב וניסיון בתחומים נוספים, לרבות ליטיגציה אזרחית מסחרית מורכבת, דיני זכויות יוצרים ולשון הרע וייצגתי חברות גדולות במשק ולקוחות פרטיים כאחד.

במשך למעלה מעשור, הועסקתי כשכירה באחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה בו ניהלתי תיקים מורכבים במיוחד, לרבות תיקי רכוש בהיקפי ענק וייצגתי לקוחות בערכאות השונות, הן בבתי הדין הרבניים והן באזרחיים ולאחר מכן פתחתי משרד בוטיק עצמאי לobiter.co.il/work-area/family/">דיני משפחה.

מעבר לניסיון הרב שצברתי במהלך הכשרתי ועבודתי השוטפת, הרחבתי את השכלתי ולקחתי חלק בהשתלמויות תעודה רבות בתחום obiter.co.il/work-area/family/">דיני המשפחה כמו גם תחומים נוספים נושקים והוסמכתי כמגשרת לענייני משפחה כמו גם לעריכת ייפויי כוח מתמשך מטעם האפוטרופוס הכללי.

מתוך תחושת שליחות אישית ואהבה כנה ועמוקה לעבודתי, אני מתנדבת ופעילה חברתית ותורמת לקהילה, בעברי התנדבתי במשך מספר שנים בארגון "סלעית" התומך ומסייע לנשים במעגל הזנות ובטיפול בתיקי  'פרו בונו'  עבור לקוחות מעוטי יכולת.

עו"ד שירלי טבקמן פלגי – קצת עליי:

אני נשואה לנדב. שנינו הורים לטומי וריי, כאשר לנדב גם 3 ילדים מופלאים במסגרת פרק א' בחייו. הקשר המשפחתי ההדוק הזה גם הוביל אותי לעיסוק הספציפי מול לקוחות הפותחים פרק חדש בחייהם, תוך אפשרות לגלות כלפיהם הבנה והזדהות.

בחרתי לעסוק בתחום דיני המשפחה מתוך ראיית האדם מאחורי הלקוח אותו אני מייצגת והרצון העמוק להשפיע בצורה מקסימלית וחיובית על מהלך חייו. את משרדי הקמתי בדיוק על יסודות אלה – של ערכים ומוסר, מסירות אין קץ ונאמנות ללקוחותיי, יחס אישי וליווי צמוד ללקוח ולמשפחתו, דיסקרטיות מירבית ומעל לכל, תחושת שליחות ואהבה אמיתית למה שאני עושה.

ה"אני מאמין" שלי שם את טובת הילדים במרכז בכל הליך משפטי-  טובת הילדים היא נר לרגלי! אני דוגלת בשוויון מגדרי על היבטיו:  דין שווה לכולם,  שוויון בכל הקשור למשמורת ומזונות קטינים,  זכויות להט"ב לנישואין,  להורות ובכלל, כל זאת תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה וללמידה ומעקב תמידיים אחר רוחות השינוי הנושבות תדיר בתחום דיני המשפחה שהינו כה דינאמי ומורכב. אני עושה ימים כלילות למען לקוחותיי על מנת להעניק להם שירות ברמה הגבוהה ביותר. אלך עמם באש ובמים ולא אחשוש להפגין תעוזה ויצירתיות בבניית האסטרטגיה המדויקת עבורם.

 

 

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: כנרת 5, מגדלי בסר 3, בני ברק

    נגישות