עו"ד רוני ינון

עו
עו"ד רוני ינון

אודות עו"ד רוני ינון:

עו"ד רוני ינון בעל תואר ראשון במשפטים, סיים את חוק לימודיו בהצטיינות והשתתף בתוכנית מצטיינים יחודית. במסגרת הכשרתו עמד בראש משלחות אקדמיות לסמינרים משפטיים יוקרתיים באוניברסיטאות המובילות בעולם בתחומן, כמו ,NYU YALE ופורדהאם,   ובמשרד הגישור JAMS ומרכז הקניין הרוחני העולמי WIPO בשוויץ, שם רכש ידע נרחב וייחודי בדיני עבודה קניין רוחני וגישור.

הרצה והוביל סדנאות דיבייט ותורת השכנוע.

משרדו מוביל בנזיקין ורשלנות רפואית, ניהלו עשרות תיקים מורכבים, עם הישגים מרשימים.

את ניסיונו הרב רכש בתעשייה למעלה מ 25 שנים כמפקח משמרת ומנטור לנושאי הדרכה, בטיחות, ועדי עובדים ועוד, את כל זאת הוא משלב לפרקטיקה המשפטית.
לוגו עו"ד ינון רוני
"אַשְׁרֵי שומְרֵי מִשְׁפָּט עוֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת" (תהילים קו, ג)

משרד עורכי דין רוני ינון ושות' רואה את עצמו כחלק בלתי נפרד מן הקהילה. לפיכך, המשרד מרגיש חובה להעניק חזרה לקהילה, ולמן היווסדו מספק המשרד שירותי ייצוג, ליווי וייעוץ משפטי מלא ללא כל תשלום לעמותות, לגופים ולאנשים פרטיים אשר ידם אינה משגת.  המשרד מכיר בחשיבותה של פעילות למען הקהילה והסביבה, ועל כן משתדל לעמוד לצד אלה הזקוקים לסיוע בסוגיות משפטיות שונות, בפרט בתחומי העיסוק העיקריים של המשרד. אכפתיות, תרומה לקהילה, נתינה – ערכים אלה הינם חלק בלתי נפרד מהמשרד, אשר חרט על דגלו מקצוענות ללא פשרות, תוך מתן יעוץ משפטי מהיר, ליווי מקצועי אישי וצמוד של כל לקוח, עם תרומה לקהילה ולסביבה. היום משמש בין יתר עיסוקיו עו"ד רוני ינון כיועץ ראש העיר אשדוד לענייני עובדים בהתנדבות ופעיל חברתי.

משמש כיועץ ליו"ר לשכת עורכי הדין עו"ד אבי חימי, חבר ועדת כספים ומנגנון בלשכת עורכי הדין.

כתבות בנושא עו"ד רוני ינון

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רחוב הירקון 5, אשדוד ים, Israel

    נגישות