עו"ד ימית מוריה ישראל

אודות עו"ד ימית מוריה ישראל:

עו"ד ימית מוריה ישראל ומשרדה, עוסק בתחום נזקי הגוף, אנו מאמינים שכדי לתת את התוצאה הטובה ביותר ללקוח יש להתמקצע בתחום ממוקד וספציפי, לכן לאחר שנים של רכישת ידע וניסיון בתחום נזקי הגוף משרדנו מעניק שירות משפטי מקצועי ומיומן.

משרדה של עו"ד ימית מוריה ישראל בעל ניסיון משפטי עשיר בתביעות מסוג:

  • רשלנות רפואית.
  • תביעות נזקי גוף שנגרמו בתאונת דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תאונות ספורט וכו'.
  • תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי בענף נפגעי עבודה, נכות כללית וניידות ובבתי הדין לעבודה.
  • תביעות ביטוח על פי פוליסות אבדן כושר עבודה, נכות מתאונה, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים למקרה מוות, וכדו'.

משרד עורכי דין ימית מוריה ישראל מעניק שירותי ליטיגציה, מייצג את לקוחותיו ומופיע בפני בתי המשפט, בתי הדין לעבודה, ועדות רפואית של המוסד לביטוח לאומי, ועדות רפואיות של משרד הבריאות וועדות רפואית של משרד הביטחון.

משרדנו לא נרתע ממאבקים ומלחמות לטובת הלקוח, ויחד עם זאת, פועל למען טובתו הכלכלית של הלקוח ומשתדל תמיד שלא לגרור את הלקוח להוצאות מיותרות.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם רופאים הבכירים בתחומם ומעניק ייעוץ, הערכות רפואיות וחוות דעת רפואיות במחירים מסובסדים ונמוכים משמעותית מהמחירים המקובלים בשוק.

כמו כן, למשרדנו ניסיון רב בחקירת מומחים והפיכת החלטתם, במידת הצורך, לטובת לקוחותינו.

במשרדנו הלקוח יקבל ייעוץ אסטרטגי למימוש זכויותיו הרפואיות תוך מציאת פתרונות יצירתיים לצרכיו ולמצבו.

משרד עורכי דין ימית מוריה ישראל שם כדגש את השירות ללקוח, המוגש במהירות, ביעילות, באמינות ובאדיבות, תוך התאמה והקשבה לצורכי הלקוח. לקוחותינו מקבלים עדכונים ודיווחים שותפים בזמן אמת בדבר התקדמות תביעתם. אנו מצאנו כי שיטת עבודה זו מסייעת להעברת אינפורמציה חשובה ועדכנית בין משרדינו ללקוח ולהיפך וכך מביאה לתוצאות הטובות ביותר בעבור לקוחותינו ולהצלחת התביעה!

משרדנו גובה שכר טרחה על פי הקבוע בחוק!! בתיקי תאונות דרכים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 ובתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי על פי חוק הביטוח הלאומי (תיקון מס' 161), התשע"ה-2015.

לגבי יתר סוגי התביעות משרדנו גובה את מרבית שכר הטרחה בסיום הטיפול בתיק כאשר שכר הטרחה מבוסס על אחוז מהסכום בו זוכה הלקוח, כלומר שכר הטרחה מבוסס למעשה על מידת הצלחתנו בטיפול בתיקים.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות פל ים 5, חיפה, ישראל

    נגישות