עו"ד רן רייכמן

אודות עו"ד רן רייכמן:

מה נותר לומר על דיני משפחה שלא נאמר. מדובר בתיקים אשר מלבד ראיות מעורבים בהם גם המון רגשות. ככל שכן, כאשר אנחנו נדרשים לדבר על יכולות פיננסיות בין בני הזוג, ניכר כי בתי המשפט לענייני משפחה החלו להכיר גם בערכם של נכסים נוספים, ככאלו בעלי ערך כלכלי הניתנים להיכלל במסגרת איזון המשאבים בין זוג המתגרשים. עם זאת אנחנו עדים גם לתופעה הולכת וגוברת, במסגרתה הכלים והידע המגיעים מעולם דיני החברות נכנסים יותר ויותר לדיונים בנושא גירושים. ישנם מקרים בהם הרחבת הסמכות לדון בחברות שעל בעליהן נמנים חלקים מבני הזוג או פירוק שיתוף בחברות משפחתיות, חלוקת האחזקות בין בעלי המניות ועוד שלל מקרים פרטניים ובעייתיים אשר הטיפול בהם דורש ייעוץ משפטי איכותי וממוקד על ידי משרד מנוסה ומומחה בנושא.

משרד עו"ד רן רייכמן הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום דיני משפחה וירושה בשנים האחרונות. בכל 18 שנות קיומו טיפל המשרד באלפי לקוחות מרוצים שנכנסו בשעריו עם בעיה ויצאו מהם עם פתרון או לפחות הבנה מלאה וברורה על מצבם והאפשרויות הטובות ביותר העומדות לרשותם.
המשרד עוסק במגוון תחומים משפטיים כמו: דיני משפחה, כגון: גירושין, נישואין, הסכם ממון, משמורת ילדים, תיקי מזונות, חטיפה, אלימות במשפחה, הגירה והקהילה הגאה. יתר על כן, משרד עו"ד רן רייכמן כולל מחלקה נפרדת וייעודית שעוסקת בצוואות וירושות בלבד. לצוות ניסיון עשיר בניהול תיקי משפחה מורכבים, על כל היבטיהם ורזומה ארוך של הצלחות מול לקוחות שונים . כמו כן, המשרד עוסק במאבקי סמכויות בין בתי המשפט לבתי הדין הרבניים, וכל הסוגיות הנוספות בדיני משפחה לרבות חידושי חקיקה.

עורך דין רן רייכמן מופיע באופן קבוע בכל הערכאות, לרבות בתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בית הדין הגדול ובעתירות בבית הדין הגבוה לצדק (בג"צ).

עורך דין רן רייכמן הוא בוגר הפקולטה למשפטים של המכללה למנהל, בעל תואר LLB, ואורח של כבוד במגוון תוכניות רדיו וטלוויזיה כמו התוכנית "פרקליטים עד הבית" בערוץ 2 ואת תכנית הרדיו "שנירר ורייכמן" בתחנת הרדיו 102FM. בעבר, עורך הדין רן רייכמן ועורך הדין יוסי כהן הנחו את תוכניתם "שאלה משפטית" ששודרה גם היא בערוץ 2 ועסקה בתחומי המשפט האזרחי ודיני משפחה לטובת הציבור.

כמו כן, עו"ד רייכמן שימש בעבר כסגן יו"ר הועדה לענייני משפחה בלשכת עורכי הדין במחוז ת"א.

כתובת: הארבעה 28 , תל אביב (במגדלי חג'ג' מגדל צפוני) | טלפון: 0777277964

כתבות בנושא עו"ד רן רייכמן

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, תל אביב יפו, ישראל

    נגישות