עו"ד פלילי לירן זילברמן

אודות עו"ד פלילי לירן זילברמן:

משרד עורכי הדין לירן זילברמן עוסק ברזי תחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעל ניסיון רב ועשיר בייצוג של נאשמים וחשודים לכל אורכו של ההליך המשפטי.

עו"ד לירן זילברמן, מייסד המשרד, הנו עו"ד ותיק ומקצועי ובעל יכולת מוכחת בטיפול בתיקים פלילים, באמתחתו ניסיון, בין השאר, בדיוני הארכת מעצר, ייעוץ לפני חקירה, סגירת תיקי חקירה ועוד.

לאור עבודתו ברשויות התביעה וכבוגר הפרקליטות, לעו"ד זילברמן ישנה היכולת והכלים לטפל בסוגיות פליליות מורכבות ופשוטות כאחד.

אחת המעלות הגדולות של משרדנו היא הטיפול המקצועי והאישי, בייחוד בתחום מחיקת הרישום הפלילי. אנו עוסקים בשינוי עילת גניזה ומחיקה של רישומים פלילים, בהגשות של עררים וכל היוצא באלה. לנו היכולת לקדם את ההליכים הללו במהירות ובצורה היעילה ביותר כפי הנדרש במסגרת הזמן המצומצמת העומדת לרשותנו.

היכרות מעמיקה וארוכת טווח עם המערכת המשטרתית ועם רשויות המשפט, מעניקה למשרדנו את היכולת להעניק ללקוחות את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ולאפשר להם לעבור את ההליך במהירות וביתר קלות.

 width=

עו"ד לירן זילברמן הינו בוגר פרקליטות מחוז תל אביב

והנו גם בעל אישור לשמש כסנגור צבאי בבתי הדין הצבאיים במקרים של עבירות על רקע צבאי. כמו כן אנו עוסקים בכל הקשור לעבירות עריקות ונפקדות, סמים, נשק, רכוש וכדומה.

חשוב לזכור מרבית הלקוחות, הנם אנשים טובים, נעדרי עבר פלילי וזו ההסתבכות הראשונה שלהם עם המשטרה ועם החוק.

הניסיון מלמד כי ההליך הפלילי בכלל והמעצר בפרט, מלווים בין היתר במתח וחרדה רבים, הלקוח ומשפחתו חוששים ובצדק מהלא נודע. אפעל במיידי לייעץ, לסייע ולהעניק לך ייצוג משפטי, מקצועי ורציני, עם התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

 

אפעל לשמור על כל הזכויות והאינטרסים שלכם ולייצגכם נאמנה בהליך המשפטי.

לכן, אל תהססו לפנות בכל עת, ייעוץ ראשוני חינם. התקשרו: 050-9987986

כתבות בנושא עו"ד פלילי לירן זילברמן

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: אריאל שרון 4, גבעתיים, Israel

    נגישות