נחמני אורי – דיני משפחה

אודות נחמני אורי – דיני משפחה:

לאחר שצבר שנים של נסיון רב כשכיר, פתח עוה"ד נחמני משרד פרטי לפני מספר שנים. עוה"ד נחמני משלב מקצועיות רבה ונסיון רב לצד אנושיות ורגישות הנדרשת בניהול תיקים בדיני משפחה.

עוה"ד נחמני מלווה את הלקוח מראשית ההליכים תוך בניית אסטרטגיה לכל אורך ההליך המשפטי עד לסיום ההליכים.

כחלק ממתן השירות המלא ללקוח וריכוז הטיפול במקום אחד, משרדו של עוה"ד נחמני מאפשר קיום מפגשים תומכים עם עובדת סוציאלית ומטפל גם בהליכי ההוצאה לפועל לצורך קיום פסק הדין וכן ייצוג בהליכי מכירה וקניית דירה, ככל שהדבר נדרש.

כחלק מאסטרטגיה המקצועית עוה"ד נחמני הינו מגשר מוסמך מאז 2007 ומגשר משפחתי מוסמך על מנת לאפשר ניהול הליכי גישור ומו"מ לטובת הלקוח ואפשרות סיום הסכסוך המשפטי גם בדרכים אלו.

כמו כן, עוה"ד נחמני נמנה בין עורכי הדין הרשום במאגר הארצי לצורך עריכת ייפוי כח מתמשך, על פי דין.

כתבות בנושא נחמני אורי – דיני משפחה

טעות קריטית ברילוקיישן: תשלומים לביטוח לאומי

mulia | 16/09/20

אחת הטעויות הקריטיות של ישראלים ברילוקיישן ותושבים חוזרים, היא במישור ניתוק תושבות בביטוח לאומי (או כמו שלעיתים מכנים את זה "ביטול תושבות בביטוח לאומי").במקרה "הטוב" מדובר בהתנהלות שגויה שתוצאתה זריקת אלפי שקלים לפח. במקרה ה"רע", מדובר בטעות שתחשוף אותם לטענות אזרחיות ופליליות מצד הרשויות בישראל.

ניתוק תושבות: לקחים מפרשת בר רפאלי

mulia | 10/09/20

פרשת בר רפאלי מול מס הכנסה באה כעת לסיומה, וזו הזדמנות להזכיר את הלקחים החשובים שעלו בפסק הדין בענין ניתוק תושבות והגשת דו"ח מס בישראל ומחוץ לישראל.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות פל ים, חיפה, ישראל

    נגישות