עורך דין יריב ואקנין

אודות עורך דין יריב ואקנין:

עו"ד יריב ואקנין – הקים את משרד עוה"ד ואקנין יריב – המשרד מתמחה בתחום האזרחי-מסחרי, עו"ד ואקנין מחזיק ברישיון עריכת דין בארץ והנו בוגר תואר ראשון במשפטים LLB. המשרד מייחד את עצמו על ידי הענקת יחס ושירות אישי לכל לקוח בכל תיק, המשרד מספק יעוץ משפטי איכותי ומדוייק לכל אורך התהליך המשפטי, עו"ד ואקנין ושות' מתחייבים לזמינות מלאה עד תום ההליכים, וטיפול מקצועי ויצירתי בכל תיק עליו הם אחראים.

המשרד של עורך דין ואקנין מספק שירותים משפטיים מקצועיים, איכותיים, אמינים ודיסקרטיים. משרד עורך דין יריב ואקנין חורט על דגלו ערכים ייחודיים ומאמין בטוהר בתי הדין.

עו"ד יריב ואקנין - לוגו

משרד עוה"ד יריב ואקנין – תחומי עיסוק:

משרדנו עוסק בתחום האזרחי – מסחרי ובנוסף לכך גם בתחומי המשפט הציבורי והמנהלי.

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי במגוון רחב של תחומי משפט כגון: הליכי פשיטת רגל, מקרקעין, אגודות שיתופיות, הוצאה לפועל, מושבים, קיבוצים, זכויות בן ממשיך במשק חקלאי – וכן גם בתחומי: משפחה והמעמד האישי, ירושות, צוואות ועזבונות, לשון הרע וייצוג משפטי בכל הערכאות – ליטיגציה, חוות דעת מקצועיות, מו"מ, וערעורים.

מאחורי משרדנו שנים רבות של ייצוג הגון ומקצועי בכל אחד מהתחומים, ואנו עומדים בהתחייבות על השגת התוצאה הרצוייה ביותר בכל תיק ותיק.

מרחב פעולה מלא בתחום האזרחי-מסחרי

משרדנו מספק מרחב פעולה מקצועי מלא בתוך תחום האזרחי-מסחרי, ושירותינו ניתנים ללקוחות במלואם ובכל היקף. עו"ד ואקנין מתחייב לתוצאה הרצויה ביותר, ופועל מול חברות מסחריות בקנה מידה גדול, וגם מול יזמים וקבלנים בתחום הבניה, בעלי עסקים קטנים ועסקים פרטיים-אישיים. תפיסות העבודה של עורך הדין יריב ואקנין היא בין הרעננות שניתן למצוא בתחום המשפטי בישראל. עורך הדין ואקנין משלב עקשנות מקצועית עם מסירות, להט והשקעה בתיקים קטנים כגדולים.

בין כותלי המשרד של עורך הדין יריב ואקנין תגלו אווירה אינטימית ופתוחה, גילוי יחס אישי ודו-שיח יסודי וכמו כן גם זמינות מלאה 24/7, לכל צורך שלכם – משרדנו זמין תמיד ומתחייב לפעול בהקדם. עו"ד יריב ואקנין רגיל לספק מענה רחב ככל הניתן ומזמין אתכם אל פגישת היכרות לא התחייבות בכל רגע שמתאים לכם. לקביעת הפגישה, אתם יכולים להשתמש במספר המצויין כאן באינדקס עורכי הדין של אתר אוביטר, או לבקר אותנו באתרנו.

כתבות בנושא עורך דין יריב ואקנין

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הנשיא וייצמן 18, עפולה, Israel

    נגישות