עו"ד יוליה שנקר

אודות עו"ד יוליה שנקר:

עו"ד יוליה שנקר: נולדתי בשנת 1979 במוסקבה. עליתי לישראל בשנת 1990. סיימתי את לימודיי בהצטיינות ובשנת 1997 התגייסתי לצה"ל. עד שנת 1999 שירתי במשרד רה"מ "לשכת הקשר – נתיב", שתפקידה היה להגיע אל היהודים בברית המועצות לשעבר וארצות מזרח אירופה ולעודד את זיקתם ליהדות, לציונות ולישראל וכן לעודד את הגירתם לישראל. אני נשואה ואימא ל-3 בנות.

עו"ד יוליה שנקר – עבר אקדמי וניסיון

בשנת 2003 סיימתי את לימודי המשפטים וקיבלתי תואר LL.B במשפטים. את ההתמחות שלי עשיתי בפרקליטות אזרחית של מחוז תל-אביב ועמדתי בהצלחה רבה במבחני הלשכה. החל משנת 2004 אני חברה בלשכת עורכי הדין. עד שנת 2013 עבדתי במשרד עו"ד מוביל בתחום הנזיקין והביטוח וייצגתי חברות ביטוח, עירייה גדולה, חברות שונות ולקוחות פרטיים. בשנת 2014 קיבלתי רישיון לשמש כנוטריון.

מזה מספר שנים אני פעילה מאוד בלשכת עורכי הדין ומשמשת כיו"ר ועדת נזיקין של מחוז מרכז, יו"ר ועדת פלת"ד ויו"ר ועדת קליטת עליה של מחוז ת"א. במסגרת תפקידי בלשכת עורכי הדין אני מרכזת השתלמויות מקצועיות, ערבי וימי עיון, כנסים מקצועיים ומרצה בפני עורכי דין וארגוני עובדים שונים.

תחומי התמחות

כיום אני בעלת משרד עורכי דין ונוטריון. משרדי מונה מספר עורכי דין ומספק שירותים משפטיים רבים בעיקר בתחום הנזיקין והביטוח לרבות תביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות קשות ותאונות קטלניות, תאונות ברשות הרבים, תאונות מדרכה, תאונות תלמידים, תביעות על פי פוליסה לאבדן כושר עבודה ותביעות סיעוד, תביעות פטור ממס הכנסה במקרה של נכויות גבוהות, תביעות נזקי רכוש לרבות נזקי רכב, ייצוג נפגעים בפני רשויות שונות לרבות המוסד לביטוח לאומי, ייצוג בבתי משפט בכל הערכאות, ליטיגציה אזרחית וניהול משא ומתן לפשרה. כמו כן, משרדי עוסק בעריכת צוואות, יפוי כח מתמשך, עסקאות מקרקעין למכירת ורכישת דירות מגורים וכן מתן שירותי נוטריון בשפות עברית, רוסית ואנגלית.

משרדה של עו"ד יוליה שנקר מונה מספר עורכי דין ומספק שירותים משפטיים רבים בעיקר בתחום הנזיקין והביטוח לרבות תביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות קשות ותאונות קטלניות, תאונות ברשות הרבים, תאונות מדרכה, תאונות תלמידים, תביעות על פי פוליסה לאבדן כושר עבודה ותביעות סיעוד, תביעות פטור ממס הכנסה במקרה של נכויות גבוהות, תביעות נזקי רכוש לרבות נזקי רכב, ייצוג נפגעים בפני רשויות שונות לרבות המוסד לביטוח לאומי, ייצוג בבתי משפט בכל הערכאות, ליטיגציה אזרחית וניהול משא ומתן לפשרה. כמו כן, המשרד עוסק בעריכת צוואות, יפוי כח מתמשך, עסקאות מקרקעין למכירת ורכישת דירות מגורים וכן מתן שירותי נוטריון בשפות עברית, רוסית ואנגלית.
יוליה שנקר - עורכת דין ונטריונית מוסמכת

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ז'בוטינסקי 35, רמת גן, ישראל

    נגישות