עו"ד רומי קנבל

אודות עו"ד רומי קנבל:

עו"ד רומי קנבל היא עורכת דין לדיני משפחה ובוגרת התמחות במשרד עוה"ד הנודע והותיק – ש. הורוביץ ושות'.
לאחר קבלת רישיון עריכת הדין בשנת 1998 – עבדה בתחילה כשכירה ולאחר מכן פנתה לעסוק בתחום המעמד האישי ודיני הירושה באופן עצמאי.
מזה שנים רבות עוסקת עו"ד רומי קנבל בתחום דיני המשפחה והירושה, במהלך עבודתה ייצגה לקוחות פרטיים רבים; אזרחי מדינת ישראל, אזרחי ארה"ב ואזרחי מדינות מערב אירופה
עו"ד קנבל היא דמות מוכרת ומרכזית בקרב קהילת עורכי הדין בישראל, היא חברה בלשכת עורכי הדין, בעלת משרד מוביל בתחום דיני המשפחה והירושה.

משרדה של עו"ד רומי קנבל מטפל בשלל נושאים הנוגעים בדיני משפחה, כולל:

ועוד..

משרדה של עו"ד רומי קנבל ממוקם ברח' דרך מנחם בגין בתל אביב-יפו, ומעניק שירות משפטי לכלל אזור גוש דן והמרכז.

בהשכלתה קנבל היא בוגרת תואר ראשון במשפטים LLB -(UEA) בהצטיינות יתרה, תואר שני (LLM) במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן הרחיבה את לימודה בהשלמות למאסטר מהאוניברסיטה העברית בהצטיינות.

בנוסף היא נמנית על סגל ההוראה בפקולטה למשפטים במרכז האקדמי פרס, מכהנת כיושבת ראש ועדת ירושה ויושבת ראש ועדת הקשר בית הפרקליט, כראש הועדה תרמה בחזרה לתחום על ידי הפקת הרצאות לציבור כלל עורכי הדין בארץ. רומי היא גם חברה פעילה בפורום משפחה של הוועד המרכזי של לשכת עורכי הדין ובצוות השתלמויות של פורום משפחה בלשכת עורכי הדין.

קנבל, בת 49, נולדה וגדלה במושב טל שחר במועצה האזורית מטה יהודה – פאתיי בית שמש, נשואה לאלרואי (56), עו״ד ורו״ח, ולהם שלושה ילדים; שירה (25) ביתו של אלרואי מנישואים קודמים – סטודנטית למשפטים ומנהל שנה שלישית באוניברסיטת ת"א, אהוד (20) סטודנט לרפואה שנה שלישית באוניברסיטה העברית ואלון (10).

בשירותה הצבאי שירתה כקצינת ת״ש ובהמשך כמפקדת קורס קצינות ת״ש, שימשה כמנהלת לשכתו של האלוף דני יתום בתפקידו כראש אגף התכנון בתקופת מלחמת המפרץ ובתפקידו כאלוף פיקוד מרכז בימי האינתיפדה השניה.

עו"ד רומי קנבל משמשת כיושבת ראש מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין.

כתבות בנושא עו"ד רומי קנבל

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דרך מנחם בגין 52, תל אביב יפו, Israel

    נגישות