עו"ד אמיר זבולון

אודות עו"ד אמיר זבולון:

משרד עו"ד אמיר זבולון, הוקם בשנת 2006 ומהקמתו, הפך למשרד מוביל המתמחה בדיני המשפחה והירושה. המשרד מעניק ייעוץ וייצוג משפטי ומלווה את הלקוח בכל ההליך המשפטי, מתחילתו ועד סופו, לרבות ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

במסגרת עבודתו, עו"ד אמיר זבולון, עומד בקשרי עבודה עם נותני שירות מהשורה הראשונה, המלווים את לקוחות המשרד בכל הנדרש: פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, יועצים זוגיים, מטפלים משפחתיים ועוד. חזון המשרד הוא, לייצג כל לקוח במקצועיות ובמסירות מירבית ולקבל את התוצאה המשפטית הטובה ביותר האפשרית.

משרדנו מתמחה בתחומים הללוניהול תיקי גירושין, לרבות תיקים מורכבים, עריכת הסכמי ממון, ניהול תיקי משמורת, עריכת צוואות וטיפול בעזבונות, הסכמים בין יורשים, אפוטרופסות לגוף ולרכוש ועוד….

  • גישור גירושין: עורך דין אמיר זבולון הינו גם מגשר מוסמך ובעל הסמכה ייחודית בשיטת Collaborative Divorce, המאפשרת למקד את הקונפליקטים שבין בני הזוג ולגבש הסכם גירושין בהסכמה, תוך זמן קצר.
  • עורך דין אמיר זבולון הנו גם חבר ברשימת הבוררים במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין וכן, חבר בוועדת דיני משפחה בלשכת עורכי הדין.
  • בנוסף לפעילותו השוטפת של המשרד, עוסק צוות המשרד בפעילות התנדבותית ענפה למען הקהילה וסיוע למעוטי יכולת.

 width=

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דיזנגוף 130, Tel Aviv-Yafo, Israel

    נגישות