עו"ד יוסי חמצני

אודות עו"ד יוסי חמצני:

מתמחה בעבירות מיסים, פשיעה כלכלית והלבנת הון.

בעל ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מיסים כגון קיזוז חשבוניות פיקטיביות והפצת חשבוניות פיקטיביות, העלמת הכנסות, בקשות לכופר, אי הגשת דוחות במועד למע"מ ומס הכנסה ועבירות על חוק איסור הלבנת הון.

עו"ד חמצני מייצג בעבירות כלכליות בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב החקירה או המעצר ועד לייצוג בבתי המשפט וניהול מלא של התיק. כמו כן מעניק ייעוץ, ייצוג וליווי בתיקים בהליכים אזרחיים כגון: פניות לוועדת כופר, קנס מנהלי, שומות, פסילת ספרים, השגות וערעורים לבית המשפט.

עו"ד חמצני מטפל באופן אישי בתיקי מס מורכבים, בהיקפים גדולים ומעמיד את טובת הלקוח כדבר ראשון במעלה והטיפול המשפטי מבוצע ביעילות, מקצועיות, אמינות והגינות תוך מתן יחס אישי ללקוח ושמירה על פרטיותו.

עו"ד חמצני עבד ברשות המיסים, המחלקה המשפטית לתיקים מיוחדים. בהמשך דרכו העתיק את מקום מושבו לשוויץ, שם עסק בפעילות ייחודית בתחום הרגולציה והלבנת הון במסגרת מוסד פיננסי בינלאומי. עם חזרתו ארצה השתלב באחד מהמשרדים המובילים בתחום הפשיעה הכלכלית, טרם ייסד את המשרד.

השכלה

מוסמך במשפטים, אוניברסיטת בר אילן.

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, 2008

חבר בוועדת איסור הלבנת הון ובוועדת מסים, מע"מ ומכס של לשכת עורכי הדין.

שפות

עברית, אנגלית, ערבית.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רחוב מצדה 9, בני ברק, ישראל

    נגישות