אודות עו"ד טליה שחר:

לעורכת הדין טליה שחר יש רקורד מרשים. את לימודיה היא סיימה כמצטיינת דיקן במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן ובתום הלימודים התקבלה להתמחות יוקרתית במשרד המשפטים בלשכת האפוטרופוס הכללי בירושלים. כבר במהלך ההתמחות היא הוסמכה לייצג את המדינה בתיקים של פשיטות רגל וכינוס נכסים, צוואות, ירושות וניהול עזבונות.

בשנת 2012, בתום ההתמחות היא עברה בהצלחה את מבחני ההסמכה והתקבלה כחברה בלשכת עורכי הדין. במשך שנים מספר היא עבדה כעורכת דין בסקטור הפרטי ובמקביל שימשה כעוזרת הוראה במרכז האקדמי. בהמשך שימשה כיועצת משפטית של תאגיד גדול בתחום הנדל”ן. את כל הניסיון המקצועי העשיר הזה בעבודה המשפטית הכולל: עריכת חוזים, ניהול משא ומתן, הכנה והגשה של תביעות או כתבי הגנה וליטיגציה בבית המשפט, היא מביאה היום לפירמת שחר כהן ושות’.

את החטיבה המסחרית במשרד מנהלת עורכת הדין טליה שחר אשר מתמחה בכל תחומי המשפט האזרחי מסחרי (דיני חוזים, דיני מקרקעין, דיני עבודה, דיני חברות ותאגידים, גישור עסקי, נדל”ן ומסחר וליווי משפטי מסחרי) ונוקט בגישה ידידותית, אמינה ומקצועית מתוך הבנה של צרכיו האמתיים של כל לקוח ולקוח.

עו"ד טליה שחר נבחרה לכהן כיו״ר ועדת דיני חברות בלשכת עורכי הדין ויו״ר ועדת הקשר בבאר יעקב.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות נים 2, ראשון לציון, ישראל

    נגישות