עו
עו"ד נאוה הנס

אודות עו"ד נאוה הנס:

עו"ד נאוה הנס מפציעה אל העולם האזרחי לאחר עבודה של עשרים שנים עם מערכות החוק והמיסוי השונות, במגוון תפקידים רבי דרג כמו מנהלת מחלקת תביעות מרכז, יועצת משפטית לחקירות מס, חוקרת ותובעת של מועצת יועצי המס ופרקליטה במיסוי אזרחי.

את שנות עבודתה הרבה והמסורה ברשות המיסים מתרגמת עו"ד הנס לניסיון פרקטי בין כתלי בית המשפט וחדרי הדיונים וכן, מביאה איתה את כל הידע והררי הניסיון שצברה בצד המוסדי של המיסוי אל לקוחותיה שכעת יוכלו לעשות בכלים האלה שימוש. 

עו"ד נאווה הנס הנה בוגרת של תואר ראשון ושני במשפטים (L.L.B ו- L.L.M) וכן תואר בקרימינולוגיה. בנוסף על תפקידה כמייסדת משרד בוטיק, עו"ד הנס שימשה גם כשופטת בבית דין משמעתי. 

עורכת הדין נאוה הנס מעניקה שירותים משפטיים בנושאים מגוונים כמו משפט פלילי, עבירות מיסים, הלבנת הון ועוד. אם חיפשתם את עורכת הדין הנכונה עבור העסק שלכם, הגעתם למקום הכי נכון שיש. 

תקופת הקורונה העבירה עסקים וחברות רבות טלטלה עצומה שלא בטוח שרבים יצליחו להתאושש ממנה כל כך מהר. בין לבין, מענקי הקורונה והקצבאות הממשלתיות שקשה כל כל כך לעקב אחריהן לא היטיבו עם בתי העסק בישראל. לכן ייצוג משפטי חזק ואיכותי הוא הדרך הנכונה להתמודד עם המשבר בצורה הטובה ביותר. העסק שלכם צריך את ההגנה והמעטפת המשפטית הטובה והרחבה ביותר שהוא יכול לקבל. 

משרד עו"ד נאוה הנס עוסק, בין היתר, במשפט פלילי, כלכלי, עבירות מיסים והלבנת הון ועוד. משרדינו מתרחב וכעת יעניק ללקוחותיו מגוון רחב של שירותיו וכלים בתחומי משפט שונים. משרדינו שם דגש מאד גדול על מקצועיות ואיכות השירות על מנת לספק את הטוב ביותר למיוצגים על ידינו. לצד סיוע משפטי מקיף ואיכותי, משרדינו חרט על דגלו להיות האוזן הקשבת ללקוח ולדעת להיות שם עבורו ברגעים הלא פשוטים ואף מורכבים של חייו. 

 

 

תחומי עיסוק:  

משפט פלילי, כלכלי, מיסים, הלבנת הון ליטיגציה אזרחית ופלילית, ייצוג מול רשויות האכיפה. 

 

מידע ליצירת קשר: 

סוקולוב 51 רמת השרון 

כתבות בנושא עו"ד נאוה הנס

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: סוקולוב 51, רמת השרון, ישראל

    נגישות