עו"ד יורם ליכטנשטיין

עו
עו"ד יורם ליכטנשטיין

אודות עו"ד יורם ליכטנשטיין:

כיום נראה כי תחומי העיסוק המשפטיים הולכים ומתערבבים. אם בעבר היה משרד עורכי דין שעוסק בנזיקין ומשרד נוסף שעוסק בדיני חברות ומשרד אחר שעוסק בנושאים ובהיבטים הדיגיטליים, היום אנחנו עדים לתקופה שבה הכל הולך יחד יד ביד. "היום הכל באינטרנט" יגידו הבוגרים שמסתכלים על דור ה-Y ממרומי השנים. זו אמנם קלישאה שחוקה אבל זה נכון, רוב המסחר והמכר ואפילו היצירה והקניין הרוחני נמצא היום ברשת. כך גם עיסוקו של היועץ המשפטי או עורך הדין היה צריך לעבור טרנספורמציה ולדעת כיצד לטפל במקרים, בהם העוולה הנזיקית אירעה באמצעות מעבד התמלילים.

משרד עורכי דין יורם ליכטנשטיין נמנה על אחד המשרדים המובילים בארץ בכל הנוגע לטיפול במקרים בהם העוולה נעשתה באמצעות הדיגיטל. משרד עו״ד ליכטנשטיין היה בין הראשונים לזהות כי העולם החדש המקוון הוא אמנם מאגר בלתי נדלה של אפשרויות אבל גם קרקע פורייה מאד לשלל פגיעות ותביעות פיצויים שיגיעו בעקבותיהם.

המשרד עוסק בשלל נושאים כמו זכויות יוצרים וקניין רוחני, הפרות סימני מסחר, הוצאות דיבה ולשון הרע, העתקת אתרים, תמונות ותוכן אינטרנטי, רשתות חברתיות, הגנת הפרטיות, משפט מסחרי, גישור עסקי\דיגיטלי, גישור ובוררות, gdpr, עוולות מסחריות ועוד.

עורך הדין יורם ליכטנשטיין בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט מסחרי מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף על תפקידו בהנהלת משרד עורכי הדין, משמש עו״ד ליכטנשטיין כיושב ראש הוועדה למשפט וטכנולוגיה וכן יושב ראש וועדת האינטרנט של לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן עו״ד ליכטנשטיין משמש מרצה אורח בשלל מכללות ואוניברסיטאות.

משרד עו״ד יורם ליכטנשטיין בעל שובל ארוך של ניסיון בטיפול בעוולות נזיקיות שונות ומקוונות. הבחירה במשרד עורכי דין מומחה ומתמחה בעולם הסייבר היא הכרחית. הדרך היחידה להביא להוכחה וניצחון בתיק שעניינו לשון הרע ברשת חברתית או שמא גניבה של קניין רוחני אינטרנטי או שימוש בו ללא בעליו, עוברת דרך הרשת ודרך הבנה בשימוש בראיות דיגיטליות. כפי שלא הייתם מבצעים עסקת נדל"ן ללא מומחה לנושא, כך לא מומלץ לפנות למשפט בעניין דיגיטלי ללא מומחה בנושא.

כתבות בנושא עו"ד יורם ליכטנשטיין

[pdf-embedder url="https://obiter.co.il/wp-content/uploads/2021/10/פסק-דין-בתיק-רע_א-6500_19.pdf"]

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דרך אבא הלל סילבר 12, רמת גן, ישראל

    נגישות