עו"ד יניב זוסמן

אודות עו"ד יניב זוסמן:

"התחום הפלילי זה לא עבודה בשבילי. זה הייעוד שלי."

 

עו"ד יניב זוסמן שירת 10 שנים כתובע בחטיבת התביעות של משטרת ישראל. כיום הוא מוביל משרד עצמאי המתמחה בתיקים פליליים, כשהוא משתמש בניסיון חסר התקדים אותו צבר מתוך המערכת על מנת לסייע לנאשמים רבים ברחבי ישראל.

עו"ד יניב זוסמן תמיד אהב להתווכח, לכן בצבא קראו לו 'הסנגור'. לאחר שירותו הצבאי למד עריכת דין והתמחה באשכול הפלילי. בזמן לימודיו היה עוזר מחקר באוניברסיטת ת"א בעניין אחידות בענישה. בעקבות המחקר נכנס תיקון 113 לחוק העונשין.

עם סיום לימודיו התמחה בתביעה הפלילית, בחטיבת התביעות של משטרת ישראל. לאחר מכן, כעו"ד מן המניין, שימש כתובע. לאחר 10 שנים בהן עסק עו"ד זוסמן בכל סוגי התיקים הפליליים, בדגש על ניהול תיקי הוכחות, פתח משרד עצמאי העוסק אך ורק בתחום הפלילי.

עו"ד זוסמן תמיד ידע שהוא רוצה לעסוק בתחום הפלילי, משום שהתחום העברייני לא זר לו. כילד נחשף לעוולות רבות של משטרה, אשר לדבריו שתלו בראשו את ניצני החלום להיות עו"ד פלילי.

מסלול חייו הייחודי, והשנים הרבות בהן שימש כתובע, הם היתרונות הבולטים ביותר של עו"ד יניב זוסמן. מאחר והוא מכיר היטב את דרכי הפעולה והחשיבה של התביעה. גישתו בקווי ההגנה בתיקים שהוא מנהל היא לרדת לרזולוציות הכי קטנות. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

כתבות בנושא עו"ד יניב זוסמן

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: בית אמות המשפט, שדרות שאול המלך 8, תל אביב, ישראל

    נגישות