יעל מנדלוביץ עו"ד ונוטריון

אודות יעל מנדלוביץ עו"ד ונוטריון:

משרדנו עוסק במספר תחומים עיקריים וממוקדים וזאת לצורך מתן שירות מיטבי ללקוח, התמקצעות, והתמקדות.

תחומי העיסוק של עו"ד יעל מנדלוביץ ומשרדה:

המשרד עוסק בעיקר בתחום המקרקעין, תחום המשפט המנהלי, דיני רשויות מקומיות, כמו גם בתחומים המשלבים בין הידע, הנסיון וההכרות של עו"ד יעל מנדלוביץ עם תחום הנדל"ן ותחום המשפט המנהלי, כגון:

מקרקעין

משרדה של יעל מנדלוביץ מטפל בעסקאות מקרקעין – מכר מקרקעין, השכרה, חכירה, השכרה ארוכת טווח, עסקאות קומבינציה ועוד: עו"ד מנדלוביץ מטפלת בכל ההיבטים של העסקה – בדיקה ברשויות ובמרשמים השונים (כגון לשכת רישום המקרקעין הידועה בשמה: "הטאבו"), בדיקת החוזה, טיפול בהיבטים המשפטיים של בדיקות אחרות, כגון בדיקות הנדסיות או סקרי סביבה, ניסוח החוזה, תיקונים בחוזה ככל שיש צורך, טיפול בהיבטי מיסוי המקרקעין, וככל שצריך, גם טיפול בהיבטים של חלוקת רכוש במשפחה הקשורים והמשיקים לתחום הנדל"ני.

רשויות מקומיות

משרדה על עוה"ד יעל מנדלוביץ מייצג בתי עסק ותושבים בבתי המשפט לעניינים מקומיים במקרים של הגשת כתבי אישום בגין עברות בניה שונות כגון: בניה ללא היתר, בנייה בסטייה מהיתר, שימוש חורג מהיתר ובמקרים בהם ניתן קנס מינהלי, צו מניעה, צו הריסה או צו סגירה.

ליווי ויצוג משפטי בהתנהלות מול משרדי הרשויות המקומיות השונות לקידום וקבלת היתר כמבוקש.

דיני תכנון ובניה

המשרד עוסק בהיבטים המשפטיים הקשורים למגע של האזרח עם הרשות, בענייני תכנון ובניה, ייצוג בהתנגדויות ועררים, שינוי יעוד תכנוני של עסק, או שינוי יעוד תכנוני של נכס מקרקעין. עו"ד יעל מנדלוביץ מטפלת בכל הנושאים הללו, החל מרמת המיקרו, של ליווי בעת הכנת התוכניות, ועד לרמת המאקרו, של תכנון ושינוי יעוד של שטחים גדולים, עבור קבלנים ויזמי נדל"ן.

רישוי עסקים

המשרד מטפל שנים רבות בכל ההיבטים הקשורים לרישוי עסקים – בין אם מדובר בהקמת עסק חדש, בין אם מדובר בהמשך התהליך בעבור בעל עסק או יזם שהחל בהליך, אך נעצר בשל ההליכים הבירוקרטיים הרבים הנדרשים, ובין אם מדובר בסיוע לעסק אשר הוגשו נגדו כתבי אישום וצפוי לקנסות ולהליכים פליליים עקב הפעלת העסק ללא רישיון, ללא היתר לשימוש חורג, או לא בהתאם לתנאי הרישיון.

יעוץ וליווי משפטי בתביעות קטנות

בבית המשפט לתביעות קטנות לא ניתן להיות מיוצג על ידי עו"ד, יחד עם זאת, בהחלט ניתן להתייעץ ולהסתייע עם עו"ד ואף להגיש תביעה שנכתבה ע"י עו"ד, עליה חותם התובע/הנתבע. זאת ועוד, כחלק משירותי המשרד אנו מעניקים סיוע בהכנה לדיון המתקיים בבית המשפט.

הוצאת דיבה ולשון הרע

עבירת לשון הרע נחשבת לעבירה חמורה, היא יכולה לגרום נזק רב לאדם ולשמו הטוב. משרד עוה"ד יעל מנדלוביץ מתמחה בעוולות לשון הרע, במידה ואתם חשים כי נפגעתם בגין לשון הרע, תוכלו לפנות למשרדינו, אנו נבחן האם היה בפרסום המדובר דבר לשון הרע ואילו סעדים תוכלו לקבל בגין המקרה.

ליטיגציה

ליטיגציה הינה התדיינות, והיא רלוונטית לכל תיק אשר הגיע, או עתיד להגיע, להתדיינות בפני בתי המשפט או בפני כל ערכאה שיפוטית אחרת. לאחרונה נחנכה במשרדנו מחלקת ליטיגציה מסחרית – אזרחית.לצוות המשרד ניסיון רב במשרד הגדול בארץ בתחום הליטיגציה המסחרית-אזרחית, בין אם בייצוג חברות ענק זרות וישראליות, ובין אם בייצוג אנשים פרטיים וגופים קטנים.

כתבות בנושא יעל מנדלוביץ עו"ד ונוטריון

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: נורדאו 35, Tel Aviv-Yafo, Israel

    נגישות