עו"ד סמדר אלטרס

עו
עו"ד סמדר אלטרס

אודות עו"ד סמדר אלטרס:

https://www.altaras-law.co.il/משרד עוה"ד סמדר אלטרס – מומחים בייצוג בתיקי משפחה וירושה לרבות, גירושין צוואות והתנגדויות לצוואות וכן ייצוג בערכאות השיפוטיות ובעלי ניסיון רב בשנים.
עו"ד סמדר אלטרס, הנה עורכת דין ומגשרת והיא עומדת בראש המשרד, הנחשב למשרד בוטיק מצליח ומוערך בתחום.

עו"ד סמדר אלטרס, ניסיון מקצועי:

לעו"ד סמדר אלטרס ניסיון של למעלה מ- 21 שנה בהופעות וניהול תיקים מורכבים וסבוכים בבתי המשפט וכן בבית הדין הרבני, לרבות בנושאי חלוקת רכוש מורכבים כדוגמת: הגנה על נכסי נדל"ן, נכסי קריירה ומוניטין וכן זכויות סוציאליות ופנסיוניות (אנשי צבא קבע לפני פרישה), הליכי משמורת יחידנית/משמורת משותפת , תיקי גירושין מורכבים, תיקי צוואות והתנגדויות לצוואות, טיפול בסוגיות משפטיות מורכבות, שנראו תחילה כחסרות סיכוי, ויצוג איכותי בכל הערכאות.
סמדר אלטרס וצוות המשרד מציע עריכת דין מקצועית, אנושית ואפקטיבית כאשר אהבת האדם היא נר לרגלינו בתהליך המשפטי, וזאת לצד תהליך אישי של התפתחות, מתוך אמונה שאתה טוב כמי שאתה והסוף הוא נקודת התחלה.
הסטנדרטים המקצועיים שלנו הנם חסרי פשרות ואנו שואפים לדיוק צרכיו כמו גם ההישגים המבוקשים על ידי כל לקוח ולקוחה, כאשר הצבת היעדים בכל תיק הינו חלק מאסטרטגיית בניית התיק המוגדרת על ידי הלקוח עצמו כבר בתחילת הדרך.
הישג עבורנו הינו השגת המטרות והיעדים לשמם פנה הלקוח למשרדינו ומשכך, הוא משתנה מאחד לשנייה והוא מותאם באופן אישי לכל מקרה. צוות המשרד מונה "שחקני נשמה" המלווים כל אחד מלקוחותינו ליווי אישי, מקצועי ורואים בכך שליחות.

חזון המשרד

החזון שלנו הוא לדעת איזה גשרים לחצות ואיזה גשרים "לפוצץ". אנחנו מאמינים בשלום והסכמים הוגנים ובאותה מידה יש לנו את כל הכישורים, הניסיון, הידע והמקצועיות על מנת להילחם עבור הלקוח והלקוחה במטרה להשיג עבורו את הרצוי לו. אנחנו נלך עם הלקוח והאמת שלו יד ביד עד הגיעו לחוף מבטחים כשהסוף היא נקודת ההתחלה.

"אני מוצאת בעולם המשפט ובתוכו תחום מומחיותי בדיני המשפחה, גירושין וירושה, מקום שיכול לשלב את האהבה שלי למקצוע ולבני אדם, יחד עם היכולת שלי להוביל אנשים מנקודת משבר כמקפצה לדרך נכונה יותר, הרמונית ומספקת בחייהם"
התחלה בהליך גירושין היא תמיד מורכבת ומלווה במנעד של רגשות. בין אם הדבר נעשה ברוח טובה ובהסכמה ובין אם לא, מדובר בסיומה של מערכת יחסים שהייתה משמעותית עבורכם עם הפרטנר אותו בחרתם ואיתו רקמתם חלומות. הליך גירושין מלווה ברגשות ומורכבויות ומשכך על הליווי המשפטי והמקצועי להיות אמין, מכיל ותומך והכי חשוב- כזה שאפשר לסמוך עליו.
"תפיסת עולמי היא שגישור בין הצדדים עדיף על 'מלחמה' למרות שגם במגרש הזה אני 'שוחה' היטב!"

ותק וניסיון מקצועי

סמדר אלטרס הנה עורכת דין מאז שנת 2000, היא מגשרת משפחתית ובעלת הסמכה ליפוי כוח מתמשך. עו"ד סמדר אלטרס בעלת ניסיון עשיר וידע רב בניהול תיקים בנושאי דיני משפחה, גירושין מורכבים, צוואות וירושה. מניסיוני האישי ועל פי ראיית עולמי, הילדים המשותפים הם המרכז והסוגייה החשובה שיש למקד את מרכז תשומת הלב והמאמצים ויש לתווך להם את ההליכים הללו אשר לא תמיד מובנים להם. הבאת הלקוח לחוף מבטחים בסוף התהליך בכל ההיבטים לרבות הכלכליים והאישיים הנם נר לרגליי ומשכך אני וצוות משרדי מלווים באופן אישי וצמוד את הלקוח/ה ועושה כל ניסיון לגשר בין האמוציות החזקות של בני הזוג והקרע, לצד תמיכה וחיזוק הלקוח/ה.
לצד עבודתה המסורה במשרדה, עו"ד סמדר אלטרס גם מתנדבת בקהילה, במסגרות להורים במשבר ולאימהות חד הוריות.
"אני מוצאת שעבודה קשה, לצד קשר אישי, מחויבות, נתינה ואהבת האדם, הם הנוסחה להצלחה אישית ועסקית״.

לעורכת הדין סמדר אלטרס ניסיון רב בהופעות וניהול תיקים המתנהלים בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים (על כל ערכאותיהם). כמו כן, לעורכת הדין אלטרס ניסיון רב בתכנון אסטרטגיה בתיקים אשר בניהולה והם מותאמים במיוחד לצרכי כל לקוח באופן אישי. ייחודו של המשרד במקצועיות, ערכיות ויצירתיות, לצד אנושיות יחס אישי וזמינות מרבית עבור הלקוחות, חדשנות והתאמה לצרכי הלקוח.

אני מאמינה כי "אחת המשימות החשובות בחיים היא לדעת אילו גשרים לחצות ואילו גשרים להרוס". [תומאס קארלייל]
ולכן לנצח פירושו להשיג את הטוב ביותר עבור כל לקוח ולקוחה בהתאם לצרכיו ויכולותיו.
הצלחה ניתן להשיג באמצעות הסכם הוגן, ואם צריך ניתן גם , באמצעות הליכים משפטיים,
בערכאה המתאימה, תוך תכנון אסטרטגיה, השקעה והכל על מנת להביא את התוצאה הרצויה ללקוח, במהירות וביעילות.

לכל שאלה בנושא, הכוונה או התייעצות, מוזמנים לפנות אלינו!
כתובת: מגדל המשרדים, רחוב רפפורט 3, כפר סבא 4465141
טל': 077-9387381 פקס.: 077-9387382
Office@altaras-law.co.il

כתבות בנושא עו"ד סמדר אלטרס

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רפפורט 3, כפר סבא, ישראל

    נגישות