עו
עו"ד רונן סטי

אודות עו"ד רונן סטי:

עו"ד רונן סטי הוא המנהל של משרד בוטיק העוסק בדיני בוררות.

משרדנו הנו משרד בוטיק בתחום בוררות המסחרית והבינ"ל: ניהול בוררויות, ייצוג בבוררויות, הגנה על פסק בוררות, ביטול וערעור על פסקי בוררות ובוררות בינלאומית ב – ICC ועוד. משרדנו עוסק בנוסף בייצוג לקוחות בבתי משפט בתחומים אזרחיים עסקיים ובינ"ל, חוזים, בניה ונדל"ן, שותפויות ותאגידים, עסקים משפחתיים, הפצה ורבים נוספים. פתרון סכסוכים בבתי משפט מחייב כיום שליטה לא רק בדין וסדרי דין, אלא גם בדרכים מתקדמות לפתרון סכסוכים "מחוץ לקופסא".

עו"ד סטי פועל רבות כבורר וגם כמגשר מזה כ – 20 שנה. לצד הבוררויות "הרגילות" מקיים עו"ד סטי בוררות "פלס" בשניים עם מהנדסים בצוות בוררים להכרעה יעיל בסכסוכי בניה; בתחום העסקי-כלכלית מקיים עו"ד סטי בוררות "כלכלית" בשניים יחד עם רו"ח מובילים. קו חדשני זה של בוררות "מומחים" עשוי לחסוך זמן יקר, להקטין סיכוי לטעות ולחסוך במינוי מומחה בית משפט. משרדנו משלב אמצעים טכנולוגיים המאפשרים "הופעה" לישיבות בוררות (שאינן הוכחות) מן המשרד במערכת Video Conference המוציאה לצדדים פלט וידאו של הישיבה נוסף על עריכת התמלול הרגיל. גם בוררות "בייסבול" מארה"ב והליכים מתקדמים נוספים מיושמים לרווחת הצדדים ועורכי דינם. אמצעים מתקדמים אלה מיושמים גם עבור לקוחות המשרד וכן בהליכי גישור.


עו"ד רונן סטי
בעל שם ומוניטין בינ"ל בפתרון סכסוכים מסחריים בהליכי בוררות וגישור

נחשב בשורת הבוררים והמגשרים הראשונה בישראל. בד בבד מקיים המשרד בראשותו פעילות ליטיגציה ולקוחות בפני בתי משפט ובוררים באופן נחוש ונמרץ עד להכרעה בפסקי דין; השילוב בין התמחותו של המשרד בפתרון סכסוכים מחוץ לבתי המשפט ובין פעולות הליטגציה בייצוג לקוחות בבתי משפט מסייע במקרים בהשגת פתרונות יצרתיים "מחוץ לקופסא" ולעיתים גם קודם לפסקי דין. המשרד אמון גם על ליווי לקוחות עסקיים באופן שוטף וככלל זאת בהטמעת דרכים אפקטיביות והוגנות למניעת ופתרון סכסוכים עסקיים במטרה לנצח את הסכסוך!

מינויים מקצועיים בישראל
  • יו"ר הפורום הארצי לבוררות ויישוב סכסוכים, לשכת עורכי הדין בישראל
  • יו"ר הוועדה הארצית המייעצת לראש לשכת עורכי הדין בתחומי הבוררות ויישוב סכסוכים
  • חבר נשיאות הפורום ליישוב סכסוכים, לשכת עורכי הדין
  • חבר ב – ICC – ישראל, לשכת המסחר הבינ"ל בישראל
  • יו"ר הועדה המחוזית לבוררות וגישור בלשכת עורכי הדין בישראל
  • חבר הועדה המחוזית ליחסים בינ"ל בלשכת עורכי הדין בישראל

כתבות בנושא עו"ד רונן סטי

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: בר כוכבא 23, בני ברק

    נגישות