עו"ד פלילי רוני ברוש

עו
עו"ד רוני ברוש

אודות עו"ד פלילי רוני ברוש:

עורך דין פלילי רוני ברוש, בעל תואר ראשון ושני בלימודי משפטים, התחיל את דרכו מיד בסיום לימודיו בהתמחות ארוכה במשפט פלילי ובדיני נזיקין.

בשנת 2006, לאחר שעבר בהצלחה את בחינות לשכת עורכי הדין, פתח את משרדו העצמאי "משרד עו"ד רוני ברוש", שהוקם ומנוהל על ידי עוה"ד ברוש, העוסק במשפט הפלילי על כל היבטיו: הופעות בדיוני מעצרים, תעבורה, נהיגה בשכרות, הוצאה לפועל, צווי הגנה, עבירות נוער, חנינות, ייצוג קורבנות עבירה, דיני נזיקין, ייצוג בוועדות רפואיות, עריכת תצהירים ומעמד אישי.
משרדו העצמאי מעניק לכל לקוחותיו שירות בעל ניסיון עשיר ידע ומקצוענות. לעו"ד רוני ברוש ידע נרחב בתחומים דלעיל ובמגוון תחומים נוספים, וזאת בהתאם לצרכי הלקוח וכל זאת תוך מקצועיות ועמידה מלאה בלוחות זמנים.

משרדו של עו"ד רוני ברוש – שירות אישי וטיפול ייסודי בכל תיק

משרדו של עוה"ד ברוש חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. ניסיונו העשיר לימד אותו כי ההליך הפלילי בכלל, והמעצר בפרט, מלווים בין היתר במתח ובחרדה מצד הלקוח ומשפחתו. לכן הוא מתמחה באוזן קשבת מלאה ביחס אישי, כדי לייעץ, לסייע, להיות שם בשבילם במאת האחוזים ולהעניק את הייצוג המשפטי על הצד הטוב ביותר, וסיום התיק בנזק המזערי ביותר עבור הלקוח.

משרדו פועל בתחומים:

עורך הדין הפלילי ברוש מאמין ביצירת פתרונות יצירתיים ובחשיבה מחוץ לקופסא בכל תיק ותיק, מתוך התפיסה שתמיד ניתן למצוא אסטרטגיה משפטית מנצחת. כל זאת תוך שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע שונים כמו חוקרים פרטיים וגורמי טיפול שונים. הוא מלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו במקצועיות ללא פשרות תוך כדי למידה יסודית של כל תיק ותיק ולחימה לצד הלקוח עד להצלחה.

ברגעי הפנאי, עורך הדין רוני ברוש שם דגש על פעילות ספורט להפגת המתחים, נהנה מטיולים בטבע ובעולם בכלל, מתעניין בתרבויות שונות ואוהב במיוחד מוסיקה ואמנות חדשה. מבחינה מקצועית, השאיפה של עו"ד רוני ברוש היא לשלב את הפן המקצועי עם הפן העסקי ולהתפתח בכיוונים חדשים התואמים את ההשכלה שרכש.

עו"ד פלילי רוני ברוש הינו בעל מוניטין עשיר והצלחות רבות בתחומו. הוא מאמין כי תפקידו של עורך הדין הינו לעמוד לצד לקוחותיו תוך הענקת ההגנה המשפטית הטובה ביותר, ועריכת ההסכם האיכותי ביותר לייעוץ והכוונה נכונה, ויש לו את כל המשאבים לכך. משרדו מספק את שירותיו המשפטיים ומשרדו פועל בכל ערי הארץ, והשירות שהוא מעניק מיועד הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי.

מאמרים חשובים מאת עורך דין פלילי רוני ברוש:

מוזמנים לפנות למשרדו לשאלות, ייעוץ וליווי – מאיר פיינטשין 2, תל אביב, 072-33-80-290

כתבות בנושא עו"ד פלילי רוני ברוש

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מאיר פיינשטיין 2, תל אביב יפו, Israel

    נגישות