עו״ד פלילי ניר ליסטר

אודות עו״ד פלילי ניר ליסטר:

עו״ד פלילי ניר ליסטר בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים.

עו״ד פלילי ניר ליסטר החל את דרכו המקצועית לפני כ-25 שנה בלשכתו של השופט אדמונד לוי ז״ל, שופט בית המשפט העליון, שם רכש כלים לאחר מכן גם כעוזר משפטי, ולמד מהם השיקולים המנחים את בתי המשפט בהחלטותיהם השיפוטיות. מיד לאחר מכן, עבד כתובע ואז החל את דרכו כסנגור ופתח משרד עצמאי מצליח בתחום הפלילי.

עו״ד פלילי ניר ליסטר צבר ידע וניסיון בתחום הרחב של המשפט הפלילי על שלל צורותיו במהלך 25 שנות עבודתו. לניסיונו הרב  וקשריו הענפים בתחום משמעות רבה והשלכות על ייצוג של אלפי חשודים ונאשמים שבאים לידי ביטוי בניהול ובניית אסטרטגיה המותאמת אישית להם, בבניית תיק הראיות והוכחות ובליטיגציה חכמה ובלתי מתפשרת.

עו״ד פלילי ניר ליסטר וצוות המשרד מונה יוצאי פרקליטות, דבר המעניק יתרון שכן אנו רואים את התמונה הכוללת משני צדי המטבע, יודעים איך מערכת התביעה פועלת, מהם השיקולים המנחים את התביעה לרבות בחינת הראיות, דבר אשר מאפשר לגבש אסטרטגיה מיטבית ומותאמת ללקוח באופן אישי , לפעול במסירות תוך הגנה על זכויותייך. אנו יודעים כיצד להטות את הכף לטובת הלקוח, ולא די בכך ואף על פי שחשוב להכיר את החוק על בוריו, חשוב וזה מה שאנו מעמידים לנגד עינינו את צרכיו האישיים של הלקוח.

עו״ד ניר ליסטר זמין בכל שעות היממה ועובד בכל רחבי הארץ. הוא מעניק ליווי צמוד ומתן ייעוץ לפני חקירה ובמהלכה, ייצוג חשודים בהליכי מעצר, בבתי המשפט בכל הערכאות, ייצוג אסירים בפני וועדות שחרורים, ייצוג בפני וועדות פסיכיאטריות, ליווי קורבנות עבירה, ייצוג קטינים, ייצוג חיילים, עובדי מדינה, סטודנטים וכל מי שצפוי לעמוד בפני ועדת משמעת, משפט בינ״ל וכל העבירות הפליליות והתעבורה, עבירות כלכליות, מיסים בהיבט הפלילי, מע״מ וצווארון לבן.

עו״ד פלילי ליסטר טיפל ומטפל בתיקים סבוכים ומתוקשרים תוך ליווי צמוד ואחראי ומקצועי.

עו״ד פלילי ליסטר וצוות משרדו מובילים להצלחות חסרות תקדים המתבטאים בזיכויים רבים, בענישה מופחתת, ביטול כתבי אישום והסדרי טיעון מהטובים בארץ.

חשוב להדגיש כי עו״ד פלילי ניר ליסטר כי טיפול נכון ומקצועי הן מההתחלה עשוי במקרים רבים להוביל להימנעות מוחלטת מנקיטה בהליך הפלילי כנגד המעורב. לפיכך, חשוב כבר בהתחלה להתייעץ עם משרדנו המעניק טיפול יסודי ומקצועי כסר בשלבים המוקדמים, דבר שיחסוך לכם הוצאות עתידיות בהמשך.

עו״ד ניר ליסטר חרט על דגלו עקרונות שמלווים אותו בעבודתו כגון:

 • שקיפות
 • יושרה והגינות
 • יצירתיות
 • חשיבה פורצת דרך
 • מקוריות
 • ייחודיות
 • לחימה עיקשת ללא מורא
 • בניית אסטרטגיה המותאמת באופן אישי ללקוח
 • יחס אישי ושירות לכל לקוח תוך טיפול מעמיק ויסודי בכל בעיה משפטית שעולה על שולחנו
 • איכות ייצוג בלתי מתפשרת- היא זו שתוביל להצלחה ותכנון מוקדם של מהלכים יוביל ויסייע להצלחה.

 

 

כתבות בנושא עו״ד פלילי ניר ליסטר

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת  כתובתנו: בר כוכבא 4 (מגדלי בר כוכבא,מתחם בסר), בני ברק

  נגישות