עו
עו"ד קרן ברק

אודות עו"ד קרן ברק:

עו"ד קרן ברק – לאחר שסיימה לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבדה בתחום, החליטה קרן ללמוד משפטים. לאחר שהתמחתה ועבדה מספר שנים כעוזרת משפטית לשופטת בתחום נזקי הגוף, הקימה עו"ד קרן ברק יחד עם שותפה עו"ד מרק לייזרוביץ משרד עצמאי לדיני ביטוח ונזקי גוף המונה כיום ארבעה עורכי דין. המשרד מטפל בכל סוגי תביעות נזקי הגוף עם דגש על תחום ביטוחי הסיעוד וביטוחי אובדן כושר עבודה. תחום התמחות ייחודי ומרכזי נוסף בו מתמחה המשרד הינו ליווי וטיפול בתביעות אזרחיות נזיקיות של קרבנות עבירות מין נגד תוקפיהן. משרד עורכי דין לייזרוביץ-ברק הינו משרד מוביל בתחום זה ורואה בתמיכה בנשים אלו כשליחות.
"מאז ומתמיד הייתי הקול של מי שניסו להשתיק, מסע שהחל כבר בשירותי הצבאי, המשיך בלימודי הפסיכולוגיה, וממשיך גם כאן בלשכת עורכי הדין"

בשנת 2006 התחלתי התמחותי בתחום נזקי הגוף בבית משפט השלום בתל אביב, שם עבדתי כעוזרת משפטית לשופטת בתחום נזקי הגוף עד לשנת 2010, ולכן אני מבינה היטב את הלך המחשבה של שופטים בתחום הנזיקין, ויודעת היטב כיצד להתנהל באולמות בתי המשפט.

בראשית 2010, הצטרפתי כשותפה למשרד "לייזרוביץ ברק" עם
ומאז אני עוסקת באופן בלעדי בייצוג נפגעי גוף ונפש מול חברות ביטוח ומול ועדות רפואיות מכל סוג מתוך מטרה להביא ללקוחותיי רווחה כלכלית ושיפור איכות חייהם.

שני דברים מוציאים אותי מדעתי – חוסר צדק, וניצול, בכל פעם שאני נכנסת לחדר של ועדה רפואית אני רואה את האדם שאותו אני מייצגת, לא את הנכה שרואה הפקידה ולא את ספר הלקויות הידוע, אני רואה את האדם שאותו אני מייצגת, את החלומות והתקוות שלו, את הכאבים והפחדים שלו, בכל פעם שאני נכנסת לחדר שבו נערכת ועדה רפואית אני יודעת שזה לגמרי אישי, שהההחלטה שתתקבל בחדר הזה היא זו שתשנה למיוצג שלי את החיים. וכך אני מתנהגת.

עו"ד קרן ברק פועלת למען פיצוי לנפגעות עבירות מין

אנו נתקלים על בסיס יומיומי בהשפעה המטלטלת שיש לאונס, מעשה מגונה והטרדה מינית על נפגעות עבירות מין.

ההתייחסות התקשורתית בשלושתם נעשה הרבה פעמים ללא הפרדה בין עבירות פליליות אלו.

אנו מבינים ויודעים איך להתייחס מבחינה משפטית לכל מקרה שאנחנו פוגשים במשרדנו באופן יומיומי.

נפגעות עבירות (אונס, מעשה מגונה והטרדה מינית) חוות הנפגעות אובדן שליטה, אימה וחרדה.

פעמים רבות נלווית לכך תחושת אשמה עצמית שמתעצמת ומגיעה לכדי דיכאון עמוק.

הוטרדת או הותקפת מינית? אל תוותרי על פיצוי כספי!

את יכולה וצריכה להגיש תביעה אזרחית בעילום שם ובאנונימיות מוחלטת נגד המטריד או התוקף שפגע בך ולדרוש ממנו פיצוי כספי גבוה שיפצה אותך על כל נזקייך הנפשיים והכלכליים שנגרמו וייגרמו לך עד לשארית חייך בעקבות הטראומה שעברת.

ניתן לתבוע את התוקפים והמטרידים גם אם לא הוגשה תלונה למשטרה. נשים רבות בוחרות שלא להתלונן במשטרה, ולפנות להגשת תביעה אזרחית וכך נמנעות מחשיפה. בהליך המשפטי האזרחי, נפגעות העבירה אינן נחשפות או מזוהות בשמן אלא מכונות "פלונית" ובכך שומרות על פרטיותן.

משרדנו מתמחה בתביעות אזרחיות בתחום זה. צוות המשרד רגיש לסבלן של נשים אלו ורואה בחומרה רבה את הפגיעה בהן. אנו רואים בהשגת פיצויים כספיים עבור נפגעות עבירות מין כשליחות.

נשמח להעניק לך ייעוץ משפטי בנושא, תוך שמירה על סודיות, ללא תשלום וללא כל התחייבות מצידך.

כתבות בנושא עו"ד קרן ברק

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: Derech Menachem Begin 154, תל אביב יפו, Israel

    נגישות