עורך דין צבאי אלון ארז
עורך דין צבאי אלון ארז

אודות עו"ד אלון ארז:

 

עורך דין אלון ארז הוא בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים, מטעם הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב והוא בעל אישור מטעם בית המשפט העליון, לשמש כסנגור צבאי בבתי הדין הצבאיים. בנוסף, עורך דין ארז הוא חבר פעיל בפורומים של לשכת עורכי הדין, הן בוועדה לעניינים לפליליים והן בוועדת צבא וביטחון.

את ניסיונו הרב של למעלה מחמש עשרה שנה, רכש ארז במסגרת עבודתו בפרקליטות ובמשרדם של עורכי הדין מהמובילים בישראל. במהלך שנים אלו, עו”ד אלון ארז טיפל, הכין וייצג בתיקים בכל הקשת הרחבה של המשפט הפלילי והצבאי, ובכלל זה, בעבירות אלימות, עבירות מין, סמים, רכוש, מרמה, נוער, אלימות במשפחה, עבירות מחשב ואינטרנט.

לזכותו של ארז נזקפים הישגים רבים, אשר אף סוקרו בתקשורת, ובהם זיכוי מעבירות מעשי סדום בקטין, הפחתת אישום מהטרדות מיניות ומעשים מגונים לאישום משמעתי בלבד, שחרור של חשוד ברצח בת זוג ועוד.

תחומי התמחות

משרדו של ארז מתמחה בעבירות אלימות (תקיפה, חבלה חמורה, שוד, עבירות המתה – הריגה, רצח וגרם מוות ברשלנות וכו’), עבירות מין (אונס, מעשים מגונים, בעילה אסורה בהסכמה, הטרדה מינית וכו’), עבירות סמים (החזקה, סחר, שימוש עצמי וכו’) עבירות רכוש, עבירות מרמה, עבירות נוער, עבירות אלימות במשפחה, עבירות מחשב ואינטרנט ועוד.

לקוחות המשרד:

ניסיונו רב השנים של עורך דין אלון ארז מאפשר לו לייצג בצורה מקצוענית וחסרת פשרות בכל אחד משלבי ההליך המשפטי – בטרם ובמהלך חקירות במשטרה, בייצוג חשודים בבתי משפט בשלב בקשת הארכת מעצר על ידי המשטרה עוד בטרם הוגש נגדם כתב אישום על ידי התביעה המשטרתית או זרוע מפרקליטות המדינה, בייצוג חשודים אשר עומדים בפני שימוע בטרם יוחלט סופית האם להגיש נגדם כתב אישום וכמובן בייצוג נאשמים לאחר שהוגש נגדם כתב אישום ולאורך כל ניהול התיק.

כמו כן, למשרד התמחות נוספת בייצוג של חיילים ואנשי קבע, שהינם חשודים או שהוגש נגדם כתב אישום לבית הדין הצבאי, בגין ביצוע של עבירות סמים, מין, אלימות, נשק, השתמטות, עריקות ועוד.

בנוסף מתמחה ארז גם בייצוג בפני ערכאות הערעור ואף בייצוג אסירים בפני וועדות השב”ס (וועדת שחרורים, וועדת אסירי עולם וכו’).

בנימה אישית:

"אני מודע היטב לקשיים וההתמודדויות שעוברים על לקוחותיי ועל בני משפחתם בזמן שהם עומדים מול רשויות האכיפה ולכן חשוב לי מאוד לוודא שכל לקוח יקבל את הזמן, היחס האישי והטיפול, הן האנושי והן המקצועי, שדרוש להם ובכלל זה עדכונים שוטפים במצבו של התיק. זאת הסיבה המרכזית לכך שאני בוחר את הלקוחות במשורה במטרה להיות פנוי וזמין ללקוחותיי לאורך כל שעות היממה".

כתבות בנושא עו"ד אלון ארז

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות שאול המלך 8, תל אביב-יפו, ישראל

    נגישות