אודות עו"ד ארז אסרף:

המשרד הוקם ע"י עורך הדין ארז אסרף בשנת 2011 ועוסק מאז ועד היום בתחום האזרחי מסחרי עם התמחות בייצוג בבתי משפט, עריכת הסכמי מכר במקרקעין וליווי שוטף לעסקים וחברות.

עו"ד ארז אסרף הינו בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ממכללת שערי משפט וכן בוגר תואר שני מאוניברסיטת תל אביב עם התמחות מסחרית.

במהלך השנים צבר המשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בבתי המשפט השונים, לרבות בהליכי גישור ובוררות בנושאים אזרחיים ומסחריים מגוונים, התמחות בסכסוכים מסחריים אשר עיקרם נובעים מיחסים חוזיים וכן בעסקאות מכר מקרקעין.

 

 

 

משרדנו דוגל בכך שבטרם נקבל תיק לטיפולנו, נבחן אותו מכל זווית אפשרית ורק לאחר שניווכח כי נוכל לסייע ללקוח להשיג את מבוקשו וכי ניתן מבחינה משפטית ללוות אותו לניצחון בתיק, רק אז ניקח על עצמנו את הטיפול בתיק וננהל אותו כאילו היה שלנו.

משרדנו מלווה לקוחות בעסקאות מכר מקרקעין על גווניה השונים, תוך מתן מידע ותוכן לגבי השלכות המיסוי בתחום מורכב זה, וזאת על מנת שהקונה ו/או המוכר יידעו היטב מהן חשיפות המס הצפויות, מצבו המשפטי של הנכס ויתאמו את ציפיותיהם בהתאם.
כידוע, עסקאות מכר מקרקעין, הינן, לרוב, העסקה הגדולה שיעשה אדם במהלך חייו. בימים טרופים אלו בהן מחירי הנדל"ן מרקיעים שחקים ומנגד תחשיבי המס מתחדשים ומשתנים לעיתים דחופות יש צורך להישאר מעודכן על מנת לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר ולהגן עליו מפני משתני השוק השונים.

כתבות בנושא עו"ד ארז אסרף

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, Tel Aviv, ישראל

    נגישות