עורך דין פלילי זוהר ברזילי

אודות עורך דין פלילי זוהר ברזילי:

עורך דין זוהר ברזילי יליד 1968, גדל בעיר בת ים, בוגר תיכון ואוניברסיטת תל אביב. בילדותו היה שחקו כדורסל מצטיין בקבוצת בית”ר ת”א ואף היה במחנה אימון בקונטיקט. עם סיום השרות הצבאי למד משפטים. עו”ד ברזילי הינו אב לשלושה בנים.

עורך דין זוהר ברזילי “מומחה למשפט פלילי מזה כעשרים וחמש שנים, בעל משרד בת”א וסניף בבת ים, הרחיב את משרדו וקיבל את ה”כוכב העולה” בעריכת דין ב”דיני משפחה”, עבד עם השופטים: נירה לידסקי ז”ל, גרשון גרמן, וכבוד סגנית הנשיאה של ביהמ”ש המחוזי בת”א-יפו דרורה פלפל .

לאור הזיכויים הרבים ופיצויים ששילמה המשטרה והתביעה על הגשת כתבי אישום ו”מעצרי שווא” של לקוחותיו של עורך דין זוהר ברזילי, החליט עורך דין ברזילי לפתוח ב”מלחמה” כנגד הרשויות שפגעו בלקוחותיו, היה גם הראשון ששכנע את ביהמ”ש לחייב אישה שהתלוננה תלונת שקר כנגד בעלה, להיעצר, לעמוד לדין ולשלם פיצוי של 20,000 ₪ על הנזקים שנגרמו לבעלה בגין תלונת השווא.

כמו כן, במסגרת עבודתו דואג עורך דין זוהר ברזילי להשיג “איסור פרסום” ללקוחותיו, ביניהם, רואי חשבון, רופאים, עורכי דין, בעלי תפקידים בכירים בהיי-טק וברשויות המקומיות בשל הנזק החמור שעלול להיגרם להם כתוצאה מפרסום מעצרם ו/או ה”הליך הפלילי” שהם שותפים לו.

עורך דין זוהר ברזילי הוא “אלוף הזיכויים” כינוי שהוצמד לו לאחר זיכוי בתיק חמור של הצתה בת”א-יפו, בו הוצת משרדו של אמרגנה של שרית חדד אבי גואטה, עורך דין ברזילי הצליח להוכיח כי השוטר שעצר את לקוחו אינו דובר אמת, כי העובדה שטוען כי ראה את לקוחו מצית את המשרד אינה יכולה להתקבל הגיונית וביהמ”ש המחוזי בת”א-יפו קיבל את כל טענותיו ובזה השיג “תקדים משפטי” נוסף לפיו – “אין לסמוך בהרשעה על שוטר עד ראייה יחיד שיש בעדותו סתירות ופירכות שלא ניתנות להסבר”.

במסגרת עבודתו “זכה” עו”ד ברזילי להשתלמויות אליהן הוזמן, בעבירות מחשב, הונאות במניות ומסחר בבורסה, הלבנת הון, שוחד, חלקן אף עשה באיטליה ובמקומות נוספים מעבר לים.

במסגרת הקהילה משמש עורך דין זוהר ברזילי כ”יועץ משפטי” בהתנדבות לישיבת “שאו מרום עינכם” שבראשה עומד הרב הצדיק שלמה עופר שליט”א.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: Shlomo Ibn Gabirol Street 57, תל אביב יפו, Israel

    נגישות