עו"ד יעל בן דוד

אודות עו"ד יעל בן דוד:

עורכת הדין בן דוד היא בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה במנהל ציבורי ותואר ראשון (L.L.B) במשפטים בהצטיינות יתרה. עוה"ד בן דוד הקימה את משרדה העצמאי אחרי שצברה ניסיון עשיר כשכירה עת ניהלה תיקים סבוכים בתחומי המשפחה, המקרקעין וההוצאה לפועל. כיום, היא מתעלת את הידע הרב שצברה כדי לתת שירות משפטי איכותי ללא פשרות לכל לקוחותיה.

 

אודות המשרד:

משרד עו"ד יעל בן דוד עוסק בדיני משפחה, מקרקעין והוצאה לפועל והנפקת דרכון פורטוגלי, ומעניק מגוון שירותים משפטיים:

דיני משפחה – ליווי מקצועי ואישי בהליך הגירושין, ייצוג בחלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים, יפויי כח מתמשך, צוואות וירושות וליווי בהתנגדות לצוואה.

מקרקעין נדל"ן – התמקצעות בפירוק שיתוף בנחלות, ליווי בעריכת חוזי מכר וקנייה של נכסי מקרקעין לרבות רישום בטאבו, ליווי בתים משותפים: הרחבת דירה, תמ"א 38, אישורים תכנוניים, ייצוג בעת סכסוכי שכנים ועוד. מרצה במכללה לנדל"ן ומכשירה לקבלת רישיון תיווך ממשרד המשפטים.

חדלות פרעון (הוצל"פ) – חדלות פרעון על פי החוק החדש – סיוע וליווי בשיקום החייב. כמו כן עוסקת בהסדרי חוב מול נושים, ביטול הגבלות ועיקולים ועוד.

כמו כן, עורכת הדין יעל בן דוד מתמחה באשרות כניסה ושהיה בישראל.

 

בנימה אישית:

"משרדנו חרט על דיגלו מתן מענה אישי, מקצועי, איכותי ויעיל לכל לקוח ולקוח. לגישתנו, כל לקוח מרוצה הוא חלק מאבני היסוד שבבסיס כל עסק מוצלח ומשגשג, לפיכך המשרד שם דגש על נתינת שירות אמין ומענה מקצועי".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: סניף צפון: העצמאות 57, חיפה. סניף מרכז: החשמונאים 90 תל אביב

    נגישות