עו"ד ונוטריון עמיר אושפיז

אודות עו"ד ונוטריון עמיר אושפיז:

 

עמיר אושפיז, עו"ד ונוטריון, השלים בהצלחה יתרה לימודי משפטים (LL.B) וברשותו גם תואר ראשון עם התמחות במנהל עסקים ובניהול משאבי אנוש. עוד קודם לכן סיים שירות קבע כקצין בדרגת סרן (כיום רס"ן במיל').

בשנת 2008 הצטרף עו"ד עמיר אושפיז כחבר ללשכת עורכי הדין בישראל, לאחר שסיים התמחות במשרד עורכי הדין הדר את בר-חנין. כיום הוא מנהל משרד עצמאי בקריית אונו ומעניק ייעוץ משפטי במגוון תחומים, בדגש על דיני עבודה, הוצאה פועל וחדלות הפירעון. לאורך השנים עבר עו"ד אושפיז השתלמויות בנושאים רבים, מה שאפשר לו להגדיל משמעותית את סל הפתרונות המשפטיים של משרדו.

 

אודות המשרד:

המשרד עוסק בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, תוך התמחות בתחומי דיני העבודה, הוצאה לפועל וחדלות הפירעון ומעניק גם שירותי נוטריון.

בתחום דיני העבודה מטפל המשרד בזכויות עובדים תוך שמייצג הן עובדים והן מעסקים.

בתחום ההוצאה לפועל מייצג המשרד הן זוכים והן חייבים ועוסק בהליכי גביית גובות ובהסדרת חובות.

בתחום חדלות הפירעון מייצג המשרד חייבים אשר נקלעו לחובות כבדים וזקוקים לפתרון מקצועי.

במקביל לכך, המשרד עוסק בתביעות כספיות מגוונות לרבות בתחום לשון הרע, עריכת הסכמי שכירות, פינוי מושכר, צוואות וייצוג חיילים בבתי הדין הצבאיים.

 

בנימה אישית:

רצינות, מקצועיות ואמינות – זהו המוטו של משרדי.

הקו שמנחה אותי הוא מציאת הפתרון האולטימטיבי עבור הלקוח, בעלות הוגנת ומקובלת וללא כל הבטחות שווא. בהתאם ההקפדה לומר תמיד ללקוחותיי את האמת, קשה ככל שתהיה. לומר להם מה שהם צריכים לשמוע ולאו דווקא מה שהם רוצים לשמוע, כי רק כך יוכלו להבין את מצבם המשפטי האמיתי בצורה מפוכחת.  קו מנחה זה מגיע יחד עם ביצוע עבודה משפטית מקצועית, יסודית, יצירתית ואמינה עד לסיום הטיפול בלקוח.

חשוב לי להראות לכל לקוח את האור בקצה המנהרה ואת הדרך להגיע אליו. לא פעם הלקוחות אינם מודעים כלל לזכויותיהם בין אם הם עובדים ובין אם מעסיקים, בין אם הם חייבים ובין אם זוכים, ובעזרת הייעוץ והליווי המשפטי של משרדי, הם מבינים כי למרות הכול, גם אם המצב בהתחלה נראה קשה – יש לו פתרון.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מגדל A, ירושלים 39, קרית אונו, Israel

    נגישות