עו"ד שירה פינקלשטיין


אודות עו"ד שירה פינקלשטיין:

עו"ד שירה פינקלשטיין הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר שני במשפטים (L.L.M) מאוניברסיטת בר-אילן.

עו"ד שירה פינקלשטיין עבדה כעורכת דין במשרד עורכי דין "וייסגלס-אלמגור ושות'", וייצגה את בתי-החולים הממשלתיים והרופאים העובדים בהם, בתביעות מורכבות ביותר בתחום הרשלנות הרפואית, כמו גם בייצוג חברות ביטוח מהגדולות בארץ בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה.

עורכת דין פינקלשטיין, צברה נסיון רב בניהול מאות תביעות רשלנות רפואית מורכבות ותביעות בגין תאונות דרכים ותאונות עבודה קשות בבתי המשפט בכל רחבי הארץ, בהליכי גישור וכן בייצוג לקוחות בפני ועדות של הביטוח הלאומי.

במסגרת עבודתה יצרה עורכת דין פינקלשטיין קשרי עבודה עם רופאים בתחומי הרפואה השונים, עמהם היא מתייעצת בשאלות רפואיות הנובעות מניהול התיקים.

אודות המשרד:

המשרד מטפל בתביעות רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות בשטח ציבורי ותאונות תלמידים.

עיקר עבודת המשרד מתמקדת בייצוג נפגעים בלבד, מתוך מטרה להשיג עבור לקוחות המשרד את הפיצוי המירבי המגיע להם, בתביעות כנגד חברות הביטוח והביטוח הלאומי.

בנוסף, מחזיק ומפעיל המשרד בניצוחה של עורכת הדין שירה פינקלשטיין את אתר האינטרנט "תאונה" בו ניתן למצוא בהרחבה מידע חשוב שנועד לסייע ללקוחות לעבור את התקופה הקשה לאחר הפגיעה, לרבות, טפסים, חוקים, תקנות ומדריכים לנפגעים הכל במטרה שהלקוח יקבל את הפיצוי המקסימאלי בתביעתו.

בנימה אישית:

"במשרדנו, כל לקוח זוכה ליחס אישי וללווי צמוד במשך כל ניהול התיק, החל מפנייתו הראשונה, במהלך דיונים בוועדות רפואיות ועד לתום הטיפול בתיק.

אנחנו מבינים שכאשר לקוח פונה בשל פגיעה הוא זקוק לנו, ואנחנו שם בשבילו לתת לו את מירב הסיוע המקצועי שנרכש במשך למעלה מעשרים שנים, במטרה לקבל פיצוי מקסימלי".

 

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הרב חביב ביטון 3, פתח תקווה, ישראל

    נגישות