אודות עו"ד רון מיור:

את השכלתו המשפטית רכש עו"ד רון מיור באוניברסיטה מובחרת באנגליה ובנוסף הוא אוחז בתואר שני בשיווק וכלכלה במסגרת לימודי MBA של בית הספר היוקרתי לעסקים באדינבורו – סקוטלנד.

עו"ד רון מיור הגיע לפרקטיקת דיני המשפחה מתחום הליטיגציה המסחרית, שם רכש את הבסיס לניסיונו הרב בניהול הליכים בבתי דין ומשפט בכל הערכאות. מדובר בניסיון ובידע משפטי רחבים ורבי ערךשכן, לא פעם, מוכרעים תיקי משפחה על-ידי ניסיון וכישורי ליטיגציה רבי שנים.

נסיונו זה מביא עמו עו"ד מיור ב"ארגז הכלים" שלו גם את אמנות הגישור; הוא מוסמך כמגשר, עם התמחות מיוחדת בגישור משפחה. כישוריו של עוד רון מיור כמגשר משפחה אפוא, הנם בעלי ערך מוסף גבוה ללקוחות המשרד ומאפשרים לו, בין היתר, להציע ללקוחותיו פתרונות "מחוץ לקופסא" מתוך עמדת כוח.

הסינרגיה שבין הכשרתו המשפטית והאקדמית של עו"ד מיור לבין ניסיונו רב השנים, מהווה יתרון עבור לקוחותיו של המשרד. שכן בסופו של דבר, רובן המכריע של המחלוקות בהן נדרשת התערבות משפטית, נסוב על ענייני כספים וממון. מחלוקות אחרות שניטשות בין גבר ואישה המצויים בהליך הגירושין, כדאי שתהיינה מופקדות בידיו של עורך-דין מנוסה, שהנו גם אדם בעל ניסיון רלוונטי אישי ורב בניהול מערכת הגירושין עד לניצחון בה – ובכל זאת בלא להותיר אדמה חרוכה.

אודות המשרד

מזה 30 שנה משרד עורך-דין רון מיור הנו משרד בוטיק, המציע ומאפשר טיפול אישי בכל לקוחה ולקוח.

במשרד פועלים כיום 4 עורכי דין מקצוענים שנבחרו בקפידה, אשר בצד הידע והניסיון הרב שברשותם, הם ניחנים גם בכישורים בין אישיים גבוהים בצד רגישות מובנית למצבם המיוחד של לקוחות המשרד שנקלעו לסערת הגירושין.

המשרד מתאפיין במקצוענות, יצירתיות, אסרטיביות וטיפול אישי, תוך בחירת המתווה המתאים ביותר לצרכיו האמיתיים של לקוחותיו – בכול מקרה ומקרה. איפיונו של המשרד כמשרד בוטיק כאמור, מוצא היטב את ביטויו בטיפול מקצועי ורגיש בלקוחותיו שנקלעו למשבר הגירושין.

עו"ד מיור בעצמו, מנחה ומעורב בכול מקרה, גם כאשר שגרת הטיפול, מופקדת בידיו של עו"ד אחר במשרד., כך זוכים כל לקוחותיו של המשרד ליד בוטחת של קברניט מנוסה על "הגה ספינת הגירושין", שיכול להביא אותה – גם בתוך סערה גדולה – לנמל מבטחים.

בנימה אישית

"היותי אב ל-5 ילדים שעבר הליך גירושין ומכיר היטב מניסיוןאישי את כל היבטיו של הליך כזה, מהווה עוגן ביטחון נוסף ללקוחות המשרד שתמיד ימצאו אוזן קשבת ועצה טובה, גם מעבר לעניין המשפטי המובהק עצמו. אני מטפל באנשים. לא בתיקים".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, תל אביב-יפו, ישראל

    נגישות