עו"ד רונן בן צבי

עו
עו"ד רונן בן צבי

אודות עו"ד רונן בן צבי:

משרד עורכי דין רונן בן צבי קיים כבר למעלה מ-10 שנים ומעניק ללקוחותיו שירות מקצועי, מעמיק עם ניסיון עתיר שנים בניהול תיקים משפטיים בתחומים שונים.

ניסיונו המקצועי של עו"ד רונן בן צבי:

עו”ד רונן בן צבי הקים את המשרד בשנת 2010 כאשר מאחוריו רזומה עשיר בעבודה במערכת הביטחון וברשויות האכיפה. עו”ד בן צבי הוא קצין משטרה לשעבר אשר שירת ביחידות החקירה המובחרות והיה וממקימי יחידת להב 433 והוא בוגר האקדמיה של ה FBI בקוונטיקו, ג’ורג’יה, ארה”ב. עו״ד בן צבי משמש כיו"ר להב (לשכת ארגוני העצמאיים והעסקים בישראל) שלוחת גבעתיים, הוא חבר פורום בתי המשפט בלשכת עו"ד, חבר פורום תובענות ייצוגיות ופורום דיני עבודה בלשכת עו"ד. עו"ד בן צבי עוסק בליטיגציה וליווי לקוחותיו במסע משברי החיים נוכח הליכי המשפט אליהם נקלעו ובתוך כך הביא ללקוחותיו עד היום פסקי דין פורצי דרך ותקדימיים בתחומי העיסוק.

תחומי עיסוק

המשרד עוסק במגוון תחומים של הקשת המשפטית, ביניהם ליטיגציה פלילית ואזרחית, תובענות ייצוגיות, דיני עבודה, דיני נזיקין, ועוד.

עו”ד בן צבי מאמין כי על מנת לספק ללקוחותיו את הייצוג המשפטי האיכותי והמעמיק ביותר, יש לבצע את מכלול הפעולות האפשריות לפרוץ מסגרות, ללוות את הלקוח באופן אישי ולהעניק את הייצוג הכי טוב שניתן.

ייעוץ משפטי מותאם אישית ללקוחות

לעיתים רבות היחס הוא שעושה את כל ההבדל. אמנם יש חשיבות רבה למקצוענות של עורך הדין המייצג, אבל אל לשכוח את הקשר האישי שנרקם בין עורך דין ללקוח. הוא קשר של אמון שחייב להבנות על יסודות חזקים של הבנה והיכולת לסמוך.

פעילות ציבורית

מעבר לעבודתו כעורך דין בין כותלי בית המשפט ובעלים של משרד לעריכת דין, בן צבי משמש גם במגוון תפקידים ציבוריים, ביניהם יושב ראש שלוחת גבעתיים של להב (לשכת ארגוני העצמאיים והעסקים בישראל), חבר בפורום דיני עבודה בלשכת עורכי הדין וגם חבר הפורום לתובענות ייצוגיות בלשכת עורכי הדין.

רחוב יגאל אלון 94 בתל אביב, מגדלי אלון, מגדל 2 קומה 31.

דוא"ל: ronenbz1@gmail.com

טל: 03-6776757

 

כתבות בנושא עו"ד רונן בן צבי

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: יגאל אלון 94, תל אביב יפו, ישראל

    נגישות