עו"ד רווית מוחבר

אודות עו"ד רווית מוחבר:

עורך דין רווית מוחבר - כרטיס ביקור

עו"ד רווית מוחבר מנהלת משרד עריכת דין העוסק בתחום הפלילי על כל עומקו ורבדיו: החל משלב הייעוץ ועד לשלב החקירה, טיפול וייצוג צמוד בהליכי שימוע, במטרה לשכנע את התביעה לחזור בה מכוונתה להגשת כתב אישום, (מכתב יידוע לפי סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי – חסד"פ), ייצוג חשודים ונאשמים (בגירים ונוער כאחד) בבתי המשפט בכל שלבי ההליך המשפטי, ובכלל זה ייצוג בהליכי מעצר (מעצרי ימים/ מעצר עד תום ההליכים), ניהול הוכחות, ייצוג בעררים וערעורים, ייצוג אסירים ועמידה על זכויותיהם הבסיסיות, וכמו גם כן; ייצוג בבתי הדין הצבאיים.

משרדה של עו"ד פלילי רוית מוחבר, עוסק בשוטף גם בטיפול וייצוג קטינים שביצעו עבירות פליליות. ליווי הקטין ומשפחתו נעשה ברגישות מרבית, מסירות והבנת הצרכיו האישיים, כאשר השיקום הוא מטרת העל של התהליך, וזאת מתוך אמונה כי הליך השיקום והטיפול, בכל הקשור לקטינים, הינו הליך חשוב ומכריע ביותר לעתידם מחוץ לכותלי מערכת החוק.

כמו כן, המשרד עוסק בקביעות בייצוג אסירים ונאשמים, במסגרת עתירות אסירים ופניות לועדות שחרורים. לעו"ד פלילי רוית מוחבר יש נסיון רב שנים בהתנהלות מול גורמי שירות בתי הסוהר השונים בכל הקשור לזכויות אסירים ומיצוין בפועל.

בנוסף לכל, המשרד עוסק בכל הקשור למחיקת רישום פלילי קיים ורישום משטרתי, בקשות חנינה ושינוי עילת סגירת תיק.

עורך דין פלילי רווית מוחבר

עו"ד רווית מוחבר בעלת ניסיון עשיר ומגוון במשפט הפלילי בארץ, ומשרדה הוקם לאחר סיום מסלול ארוך של שנים, והיכרות מקרוב עם מגוון הגופים הרלוונטיים בתחום הפלילי: שירות במשטרת ישראל, התמחות במחלקה הפלילית בפרקליטות מחוז תל אביב-יפו וצבירת ניסיון רב אצל משרדי עורכי דין פליליים מהשורה הראשונה בארץ. לעורכת דין רוית מוחבר, נסיון רב בתחום הפלילי – החל בניהול תיקי פשיעה קלים וכלה בניהול תיקי פשיעה חמורים ומורכבים ביותר.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: בית שרבט – ניהול ואחזקה בע"מ, קויפמן 4, תל אביב יפו, Israel

    נגישות