עו"ד מיכל אופיר


אודות עו"ד מיכל אופיר:

 

משרדה של עוה״ד מיכל אופיר בעל ותק של למעלה מ-30 שנים ומתמחה במגוון תחומים, דיני משפחה לרבות תיקי גירושין סבוכים, תיקי רכוש, משמורת והסדרי שהות, מזונות, הסכמי ממון, צוואות, תיקי ירושה מורכבים ועוד. כמו כן, המשרד עוסק גם בתיקים פליליים מורכבים ובענייני מקרקעין (מכר ושכירות דירות). עו״ד אופיר הינה נוטריון הפועלת בשפות: עברית, גרמנית, צרפתית, אנגלית, סרבית ואפילו יידיש. שפות אותן היא דוברת.

עוה״ד מיכל אופיר הינה בוגרת אוניברסיטת ת"א, מיד עם קבלת הסמכתה החלה לעבוד במשטרת ישראל כתובעת משטרתית-פלילית ואף שירתה כקצינת תלונות הציבור(כיום מח"ש). בתום עשר שנים בשירותה הציבורי, פתחה עו"ד אופיר משרד עצמאי המשלב רוח צעירה, ותק וניסיון רב שנים, צוות המשרד כולל עורכי דין המתמחים בענפי החוק השונים.

למרבה הצער, לא פעם תחום דיני המשפחה נושק לתחום הפלילי, ומכאן ששירותה כתובעת משטרתית הופך לבעל ערך אדיר, שכן עו"ד מיכל אופיר עוסקת ומייצגת בתחום הפלילי, ובשילוב עם תחושת השליחות ואהבת האדם, מצליחה עו״ד אופיר לגשר בקלות על פערים שנדמה לא פעם כי אינם ברי גישור, וכל זאת מבלי לוותר ולו על זכות אחת מזכויות לקוחותיה.

המשרד מייצג בכל הערכאות לרבות בבית הדין הרבני האזורי והגדול.

עורכת דין אופיר וצוותה אף שמשו תובעים מטעם המשרד להגנת הסביבה וטיפלו בתיקים סבוכים בתחום הגנת הסביבה.

משרדה של עו"ד מיכל אופיר דוגל ביחס ובהתאמה אישית עבור כל לקוח ולקוח וזאת מתוך אמונה כי טיפול מסור ואישי הוא המפתח להצלחה.

"כאשר ניתן לסיים תיק בהסכם נלחם להגיע עבור הלקוח להסכם הטוב ביותר עבורו. במידה והתיק מחייב פניה לערכאות נילחם להבאת התוצאה הטובה ביותר בפסקי דין".

"לא נהסס להילחם בבית משפט ולזכותנו לא מעט פסקי דין תקדימיים ששינו הלכות".

עו"ד ונוטריון מיכל אופיר מעניקה ללקוחותיה סל שירותים מגוון ומקיף הכולל ליווי בתחום דיני המשפחה (תיקי גירושין סבוכים, תיקי רכוש, הסכמי ממון, תיקי ירושה מורכבים ועוד) בשילוב תיקי מקרקעין, כנוטריון מעניקה עו"ד אופיר שירותים בשלל שפות, ביניהן גרמנית, צרפתית, אנגלית, סרבית ויידיש.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ביאליק 67, רמת גן, ישראל

    נגישות