אודות עו"ד קרן רפאל:

עו"ד קרן רפאל בעלת ניסיון משפטי של למעלה מעשור, הצטרפה למשרד מלול רפאל ושות' מתוך כוונה לנהל את תחום חדלות פירעון במשרד ותוך פרק זמן קצר לקחה על עצמה את ניהול מחלקת הנדל"ן וההתחדשות העירונית. עו"ד רפאל אמונה על תחומי חדלות פרעון: ליווי הלקוח עד ליום בו הוא מקבל הפטר מכלל חובותיו, תחום ההוצאה לפועל: ליווי וטיפול של חייבים בתהליכי הוצל"פ, הסדרים, טיפול בחובות, מחיקת חובות, ותחום המקרקעין ובכלל זה עסקאות קומבינציה, פינוי ובינוי, עסקאות מכר ורישום בתים משותפים.

אודות המשרד:

מלול רפאל ושות' הנו משרד בוטיק המתמחה בליטיגציה אזרחית מורכבת ובעסקאות נדל"ן.

המשרד הינו משרד דינאמי המשלב ידע וניסיון רב במגוון תחומי המשפט בשילוב מקצועיות ואנושיות.

המשרד נוסד בשנת 2014 וחרט על דגלו מחויבות לשירות מקצועי ויעיל ללקוחותיו.

המשרד כולל 4 עורכי דין החולשים על כלל התחומים המשפטיים ובכך נהנה מיצירתיות משפטית ומקצוענות אשר מגויסים כל כולם למען לקוחות המשרד.

התמחותו של המשרד מקיפה וכוללת את כל תחומי המשפט האזרחי, המשפט המסחרי, לרבות דיני חברות, מיזוגים ורכישות, הסכמי השקעה, ועסקאות מקרקעין דבר המאפשר להעניק ללקוחותינו ליווי משולב ומתן פתרונות לכל צרכיהם המשפטיים. המשרד נהנה מייצוג אנשי עסקים וחברות מובילות בתחומים שונים במשק.

בגישה אישית:

"אני רואה חשיבות עליונה בליווי לקוחותיי לאורך כל התהליך תוך שימת דגש על מקצועיות ושקיפות. מאז ומתמיד היה עקרון הצדק ערך מנחה בחיי, לגישתי תחום המשפט עוסק בדיני נפשות ולכן נלוות לו אחריות אישית כבדה מאוד. זו הסיבה שאני נחושה להעניק ללקוחותיי טיפול מקצועי, מקיף ומותאם עבורם, וזאת מבלי לוותר גם על יחס אישי לכל אחד ואחת מהם".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות גיבורי ישראל 24, נתניה, ישראל

    נגישות