עו"ד ג'קי סגרון

אודות עו"ד ג'קי סגרון:

 

אודות המשרד:

משרד עורכי הדין סגרון ג’קי-הנרי ושות’, הינו משרד צעיר ודינמי אשר הוקם בשנת 2002 בנתניה, והחל את פעילותו בתחום המשפט הפלילי, דיני התעבורה ודיני הצבא, המשרד פועל תוך התמקצעות מתמדת בשימוש הנרחב במידע אלקטרוני מכוון, ספרות משפטית ענפה ותוכנות משפטיות.

המשרד מונה צוות של שלושה עורכי דין פליליים מנוסים ומיומנים כל אחד בתחומו ובנוסף מצטרפים לצוות המשפטי המיומן גם שני סטודנטים למשפטים המסייעים להצלחת ניהול כל תיק ותיק.

המשרד פועל בתחום המשפט הפלילי – צבאי – תעבורה, ועיקר התמחותנו בייעוץ טרום חקירתי, שחרור ממעצר, הופעה בבתי משפט, ליטיגציה, עתירות מנהליות וייצוג במשפט הפלילי על כל רבדיו. עורכי הדין במשרדנו הינם עתירי ניסיון בתחומים אלה, אשר נרכש במשך שנים רבות של עבודה.

בתחום הפלילי, מספק המשרד ייעוץ והכוונה טרום- חקירתיים, ייצוג בשחרור ממעצרים, סגירת תיקים פליליים, אי-הרשעה, ניהול הוכחות, וועדות אסירים, בקשות חנינה ומחיקת רישום פלילי. המשרד פועל תוך שימת דגש על השקעה מקסימלית בניתוח התיק ובחינת כל האפשרויות המשפטיות העומדות לזכות הלקוח, וכן ליווי מקצועי ואינטימי של הלקוחות כבר מהמפגש הראשוני ועד לסיום התיק ו/או עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

המשרד שונה ממרבית המשרדים בישראל, לקוחות משרדינו נהנים מטיפול רציני ומקיף הניתן תוך רגישות לצרכיהם והבנה של האקלים הישראלי, האתני, הפוליטי והתרבותי בישראל. עובדי המשרד שולטים גם בשפות צרפתית אנגלית ורוסית.

בנימה אישית:

"משרדנו מחויב למתן שירות מקצועי ויסודי לקהל לקוחותינו. העיקרון המנחה את עבודתנו הוא סיוע ללקוחותינו ברגעים הקשים ביותר בחייהם. מטרתנו היא לספק שירות אשר יתרום משמעותית להצלחת התיק הפלילי של לקוחותינו, ולשם כך אנו רותמים לא רק את הידע המשפטי של משרדנו, אלא אף את קשת המומחים אשר משרדינו מצוי עימם בקשר אינטנסיבי.

אנו מבינים היטב את האילוצים הרגשיים בהם מצויים לקוחותינו, ומטרתנו היא לספק שירות פרקטי ומענה הולם ומקצועי. אנו אף מעמידים לרשות לקוחותינו את מספרי הטלפון הנייד של עורכי הדין במשרדנו, כך שעורכי הדין במשרדנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דוד רמז 13, נתניה, ישראל

    נגישות