עו"ד חני צרנובילסקי

עו
עו"ד חני צרנובילסקי

אודות עו"ד חני צרנובילסקי:

 width=

עו"ד חני צרנובילסקי – מנהלת משרד בארץ בתחום הנדל"ן שהוקם על ידי עורכת דין שחושבת שצריך לתת ערך לעולם שלנו תוך שימת דגש על מצוינות הצלחות, רמת מקצועיות גבוהה ויעילות.
המשרד הינו משרד מקרקעין שעוסק בנדל"ן, המשרד מתעסק גם בתחומים נוספים, דיני משפחה וגישור, תחום האזרחי תביעות ומכתבי דרישה, תחום הפלילי ויצוג בבתי הדין הצבאיים , דיני תעבורה , מיסוי, דיני נזיקין  תביעות של תאונות דרכים וביטוח לאומי ודיני עבודה.

נסיונה של עו"ד חני צרנובילסקי

לעו"ד חני צרנובילסקי ניסיון עשיר בייצוג רוכש או מוכר של דירת מגורים. הטיפול המשפטי נעשה תוך ליווי, ייצוג וטיפול בכל השלבים של העסקה, לרבות בשלבי המשא ומתן, בדיקת הזכויות של הנכס (לרבות בחברות המשכנות במינהל מקרקעי ישראל , ברשם המקרקעין), בדיקת מס היטל השבחה בעירייה או פטורים ממס שבח, עריכת ההסכם, בדיקת עיקולים, משכנתאות, שעבודים, צווי הריסה , חריגות בניה , ליווי בלקיחת משכנתא , מכתב כוונות, סילוק המשכנתא , בדיקת מדרגות מס הרכישה לקונה  וכדומה… ועד להשלמת העסקה במלואה בהעברת זכויות מהמוכר לקונה ברישום מהיר ומקצועי.

חשוב לתת את הדעת כי עסקה במקרקעין היא עסקה מורכבת, ולרוב הינה עסקה הכלכלית החשובה והמשמעותית ביותר. יש סיכונים רבים שטמונים בה, ולכן מומלץ מאוד להתייעץ טרם כריתת העסקה בעורך דין העוסק שמומחה ומתמצא בתחום המקרקעין ולהיות מלווה לכל אורך הדרך בעו"ד מומחה בתחום זה ולכן אני כאן בשבילכם.

המשרד ידוע כמשרד מקצועי, שבקיא בכל רזי תחום הנדל"ן והמס ומעודכן באופן מלא בחידושי חקיקה ופסיקה , על מנת לתת את הפיתרון והמענה הטוב ביותר והיעיל ללקוח על מנת שנקטוף יחדיו הרבה הצלחות.

המשרד מספק ייעוץ ללקוחות בארץ, ומתמחה בייעוץ אישי וצמוד ללקוח שיקדמו את מטרותיו.

ליווי וייצוג משפטי גם בבית המשפט ללקוחות השונים בתחום הנדל"ן המקרקעין , יחד עם זאת המשרד מייצג ומייעץ גם בתחומים נוספים : דיני מיסים, דיני משפחה וגישור, דיני עבודה , משפט אזרחי – מכתבי דרישה תביעות כספיות, ייעוץ וייצוג בתחום הפלילי, ודיני נזיקין.

נדל"ן

רכישת דירה – הכולל את כל התהליך בדיקות מקדמיות בדיקת זכויות קנייניות במקרקעין בלשכת רישום המקרקעין, או במינהל או חברה משכנת לרבות עזרה בלקיחת משכנתא, ויעוץ לגבי מס רכישה בדיקת צווי הריסה , חריגות בנייה , עיקולים.
מכירת דירה – יעוץ לגבי פטורים של מיסוי מקרקעין , היטל השבחה , משכנתאות.
ליווי משפטי ברכישת דירה מקבלן
הליכי כינוס
הסכמי שכירות
פרוייקטים של פינוי ובינוי
תביעות פינוי

 

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ההגנה 17, פתח תקווה, ישראל

    נגישות