עו”ד אלירן רבוח

אודות עו”ד אלירן רבוח:

עו”ד אלירן רבוח מנהל משרד עצמאי באשדוד, שבו הוא מספק מענה משפטי לקהל הרחב בתחום המעמד האישי על כל היבטיו וגם בדיני מקרקעין.

במסגרת עבודתו עו”ד רבוח מטפל בתיקים מורכבים במגוון רחב של נושאים, כולל: הסכמי ממון, גירושין, צוואות וירושות, אפוטרופסות, הסכמי הורות, עריכת חוזי מכר, פינוי נכסים מושכרים

תחומי עיסוקו של עו”ד רבוח הם תחומים שדורשים הקשבה, אמפטיה, ויכולת לחשוב מחוץ לקופסה, על מנת להשיג עבורכם את התוצאות האופטימליות. לכן, הוא מקפיד להעניק לכל לקוח המגיע אל משרדו יחס אישי וחם, ולהיות זמין עבורו בכל עת, קשוב ומכיל – במטרה למצוא את האסטרטגיה המשפטית האידיאלית עבורו.

 width=

 

עו”ד אלירן רבוח: "אחת התקופות המסובכות והרגישות ביותר בתהליך הגירושין היא מה שניתן לכנות תקופת ה Countdown"

מהרגע שבו צד אחד פתח בהליכים משפטיים ועד ההכרה בצדדים כגרושים מתחילה תקופת ביניים בה ברור לאן נושבת הרוח, אין יותר משחקים, אין יותר מסכות, הכל גלוי על פני השטח.
כשיש ילדים בתמונה התקופה הופכת לעוד יותר מורכבת.
עם נסיונות הפיוס והגישור בשנים האחרונות עולה ומתארך פרק הזמן של תקופה זו.
בתקופה הזו עלולים לבוא לידי ביטוי צדדים באישיות של הצד השני שהיו חבויים, עלולים להיות לא מעט סיבוכים ועימותים על רקע כלכלי או פשוט על רקע של אגו, זו תקופה לא פשוטה בה אחד מבני הזוג יכול ממש למרר את חייו של הצד השני ומדובר בהרבה מעבר ל "אני נשאר בבית, את רוצה? לכי".

אז איך עוברים את התקופה הזו בלי לשרוף כל גשר שניתן לחשוב עליו? בלי להלהיט את הלהבות? איך מתנהלים כשהצדדים איש איש בעמדתו או כשאחד הצדדים עושה "דווקא"?

התקופה הזו היא אחת החשובות ביותר, וזוגות שידעו לעבור אותה במינימום נזק – יזכו.

לתיאום פגישת יעוץ התקשרו 08-9138888

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: אורט 18, אשדוד, Israel

    נגישות