עו"ד אפרת ברוש רותם

אודות עו"ד אפרת ברוש רותם:

"היתרון הבולט שלי כעורכת דין הוא היכולת להשקיע את האנרגיות בכיוון הנכון, אליו נגיע דרך פשרה וגישור" 

כאשר אתם נגשים לבחור את עורך הדין שייצג אתכם במהלך ההליך האזרחי, אליו נקלעתם, עליכם לדעת כי עשיתם את הבחירה הנכונה וכי משרד עו"ד אותו בחרתם יהווה את המקום המתאים עבור התיק שלכם.

משרד עו"ד אפרת ברוש רותם שמנוהל ע"י עורכת הדין אפרת ברוש רותם מציע ללקוחותיו לחשוב בדרך אחרת. משרדינו מתמחה במגוון תחומים על הקשת המשפטית, החל מדיני משפחה, הכוללים הסכמי ממון, גירושין וגישור, דיני עבודה, ליטיגציה אזרחית, דיני חוזים, נדל"ן גישור עסקי, חדלות פירעון, איכות הסביבה וכן, הסדרי חובות והסכמי סחר.

עורכת הדין ברוש רותם בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ומלבד היותה עורכת דין ובעלת משרד היא משמשת גם כנוטריון ודירקטורית במספר חברות גדולת במשק.

עו"ד ברוש רותם עוסקת גם בחדשנות בתחום המשפט ולפיכך היא מציעה מסלול גאוני למי שמעוניין להגן על הזוגיות שלו ולהיפרד בחוכמה ובאופן מתוכנן. גם בתחום הנדל"ן ביכולתה ליצור מעטפה ONE STOP SHOP המציעה מסלול שירותים אשר הופכים את חווית הרכישה והמכירה לנטולת חסמים.

במשרד עו"ד ברוש רותם אנחנו מאמינים בהקשבה ללקוח. מכיוון ועבודת המשפט לא מסתכמת בהגשת תצהירים לבית המשפט, אנחנו יודעים כי רק בעבודה מאומצת ביחד עם הלקוח ובהקשבה לצרכיו ורצונותיו נוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר. יחס אישי ודיסקרטיות הם לא עניין של מה בכך ורק כאשר הם הולכים יד ביד עם מקצועיות, זו הדרך הנכונה לניצחון בכל תיק.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, תל אביב יפו, ישראל

    נגישות